Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.11.3 sürümü çıktı

bilinen sorunlar;
FreeSync etkinleştirildiğinde ve oyun kenarlıksız tam ekran kullanacak şekilde ayarlandığında bazı oyunlarda aralıklı olarak parlaklık titremesi meydana gelebilir. Metro Exodus ™, Shadow of the Tomb Raider ™, Battlefield ™ v ve Call of Duty®: Modern Warfare, DirectX® raytracing etkinken aralıklı uygulama çökmeleri yaşayabilir. Radeon ™ yazılımı grafik ayarlarında anisotropik filtreleme, RDNA grafik ürünlerindeki DirectX®9 uygulamalarında etkili değildir. Bazı oyunlar, kenarlıksız tam ekrana ayarlandığında ve RDNA grafik ürünlerinde Netflix ™ Windows Store uygulamasını çalıştıran genişletilmiş bir ekran bağlandığında kekemelik yaşayabilir. Radeon ™ kayıt ve akış özellikleri, AMD Radeon ™ HD 7800 serisi grafik ürünlerinde etkinleştirilemeyebilir. HDMI ölçekleme kaydırıcısını değiştirmek, FPS'nin 30'a kilitlenmesine neden olabilir? Performans ölçütleri yerleşimi ve performans ayarlama sekmesi, Radeon ™ RX 5700 serisi grafik ürünlerinde beklenenden daha yüksek boşta saat hızlarını hatalı olarak bildiriyor. Performans ve güç tüketimi bu yanlış raporlamadan etkilenmez. Gelişmiş senkronizasyon, bazı oyunlarda ve sistem yapılandırmalarında etkinleştirildiğinde siyah bir ekranın oluşmasına neden olabilir? Gelişmiş senkronizasyon etkinken sorun yaşıyor olabilecek tüm kullanıcılar, geçici bir çözüm olarak bunu devre dışı bırakmalıdır. Oculus link kullanıcıları, polaris ve Vega serisi grafik ürünlerinde çökmeler yaşayabilir. Immortals: Fenyx rising ™ genişletilmiş bir ekranda çalışırken Radeon Software overlay çalıştırılırsa titreme gözlemlenebilir. Tom Clancy’nin Rainbow Six® Siege, Vulkan API’yi genişletilmiş bir ekranda kullanırken hibrit grafik senaryolarında bozulabilir. MSI Afterburner kullanılırken ekran titremesi gözlemlenebilir.
çözülen sorunlar;
Watchdogs: ® Legion ve Dirt ™ 5'teki Radeon ™ RX 6000 serisi grafik ürünlerinde beklenenden daha düşük performans elde edilebilir. Godfall ™ içindeki Radeon ™ RX 5000/500/400 serisi grafik ürünlerinde beklenenden daha düşük performans elde edilebilir. Godfall ™ algılanmıyor veya Radeon Software oyun sekmesinde listelenmiyor. Crysis ™ Remastered, Radeon ™ RX 6800 serisi grafik ürünlerindeki karakter modellerinde bozulma yaşayabilir. Total War ™ saga: Troy ve World of Warcraft®: Shadowlands'de ara sıra ortaya çıkan bazı çökmeler düzeltildi. World of Warcraft®: Shadowlands, Windows®7 sistem yapılandırmalarında DirectX®12 API seçildiğinde başlatılamayabilir. DirectX® raytracing etkinken Call of Duty®: Black Ops cold War'da bulunan bazı aralıklı çökmeler düzeltildi. Doom® Eternal ™, HDR modunda işlemeye başladığında desteklenen Windows 10 masaüstlerinde HDR devre dışı bırakılabilir. Adobe ™ ıllustrator, Adobe ™ Premier ve finalwire AIDA64'te bulunan sabit sorunlar. Radeon ™ RX 6800 serisi grafik ürünlerinde 1080P çözünürlükte Red Dead Redemption 2'deki bozulma sorunları düzeltildi.

(çeviriler Google translate üzerinden yapılmıştır hatalar için kusura bakmayın)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen AMD fanboyu değil miydin? Ayrıca şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Ek olarak bu konu zaten açılmıştı. Tekrar niye açıldı ki?
Bildirim olarak bana yeni e-posta geldi. Keşke açıldığını görseydim açmazdım :(

Geçen varsa bilgilendirebilir mi ? 20.9.1 kullanıyorum daha az önce watman hatası aldım.

Geri
Yukarı