Radeon Software Adrenalin Edition 21.2.1 sürümü indirilir mi?

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu an 20.11.2 sürümünü kullanıyorum son zamanlarda yine siyah ekran hatası almaya başladım. Bu son güncellemeyle gelen driverı indiren varsa söyleyebilir mi acaba nasıl stabil mi, indirilebilir mi? Ona göre indireceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ekranın siyah kalması sorununu yaşıyorum ve stabil sürümü bekliyorum açıkçası. Stabil sürümden sonra çıkan stabil olmayan sürümde de hata devam ettiği için hatta daha da fazla olunca geri dönmüştüm. Bakalım bu sürüm aynı değilse yükselteceğim stabil olmasa bile deneyeceğim.

Arkadaşlar şu an 20.11.2 sürümünü kullanıyorum son zamanlarda yine siyah ekran hatası almaya başladım. Bu son güncellemeyle gelen driverı indiren varsa söyleyebilir mi acaba nasıl stabil mi, indirilebilir mi? Ona göre indireceğim?

Sorunlar sadece bunlar galiba hocam. Bende bugün geçeceğim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    106,2 KB · Görüntüleme: 69
AMD'de her zaman WHQL onaylı sürüm kullanın, yeni çıkan güncellemeyi hemen yapmayın. Çoğunlukla sorun çıkıyor çünkü.

İnanın 3 tane WHQL sürüm kullandım hepsinde sorun vardı. Cidden çok pişmanım bir ton para verip şu kartı satın aldığım için. Keşke 20 30 FPS az alsaydım da bu sorunlar çıkmasaydı.

İnanın 3 tane WHQL sürüm kullandım hepsinde sorun vardı. Cidden çok pişmanım bir ton para verip şu kartı satın aldığım için. Keşke 20 30 FPS az alsaydım da bu sorunlar çıkmasaydı.
5600XT iyi karttır hocam. Sadece sorunları yüzünden böyle. Umarım yakında düzelir.

5600XT iyi karttır hocam. Sadece sorunları yüzünden böyle. Umarım yakında düzelir.

Hocam kötü kart demiyorumda çok sorunlu bir kart. Yoksa ısınması olsun FPS'i olsun zaten iyi bir kart ama bu kadar para verip hayal kırıklığına uğramak insanın hevesini kırıyor.

Geri
Yukarı