Radeon Software çöküyor

HiddenSquid

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna giriyorum anlik oyun kapaniyor ya da donuyor çöktü diye hata alıyorum.
Sistem özelliklerim şu şekilde;
Aorus B450 PRO.
AMD Ryzen 5 3600.
ASUS HD7870.
Corsair 3600MHz 8 GB.
Thermaltake 600W 80+ PSU.

Ve evet DDU ile surucuyu kaldirip tekrar kurdum.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. RX 590 ekran kartımda bir anda sürücü zaman aşımına uğradı diyor. Bilgisayarı formatladım ve yeni sürümünü indirdim arada yine zaman aşımı veriyor ama düzeldi gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler hocam. Bu sorunun kaynağı HDD'niz olabilir. Ancak siz her ihtimale karşı Kaspersky ile tam tarama yapın. Eğer sorun çözülmezse format atarak HDD'nizi değiştirmeyi deneyin. İşinize yaradıysa çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. 🤌 🙂

İyi geceler hocam. Bu sorunun kaynağı HDD'niz olabilir. Ancak siz her ihtimale karşı Kaspersky ile tam tarama yapın. Eğer sorun çözülmezse format atarak HDD'nizi değiştirmeyi deneyin. İşinize yaradıysa çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. 🤌 🙂

Şaka mı bu? HDD ile alakası olduğunu sanmıyorum. Nasıl buldunuz merak ettim.

Değerli kardeşim neden şaka yapayım. Sen bu yazılımı HDD'ye yüklemiyor musun? Yazdığın başlıkta SSD'ye dair bir ibare göremedim. Sorunlarınızı yazarken biraz açık olursanız biz de daha rahat çözebiliriz.
Selam ve dua ile. 😇🙂🤌
Şaka mı bu? HDD ile alakası olduğunu sanmıyorum. Nasıl buldunuz merak ettim.

Değerli kardeşim neden şaka yapayım. Sen bu yazılımı HDD'ye yüklemiyor musun? Yazdığın başlıkta SSD'ye dair bir ibare göremedim. Sorunlarınızı yazarken biraz açık olursanız biz de daha rahat çözebiliriz.
Selam ve dua ile. 😇🙂🤌

Konu sahibi ben değilim ki. Ama yani gerçekten birazcık garibime gitti. Kırdıysam kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı