Radeon Software her AMD sistemde çalışır mı?

jdasb14

Femtopat
Daha fazla  
Radeon Software'i her AMD Radeon ekran kartı için indirebilir miyim? Benim APU olarak Radeon HD 6530D ekran kartım var. Bu uygulama uygun mudur? 4 GB RAM var bilgisayarımda. İyi RAM istiyorsa söylerseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram konusunda fikrim yok da çok eski bir ekran kartı ise onun daha basit düzey bir softwaresi var geçen kuzenimin laptopunu guncellerken driverlerini incelerken keşfettim bunu

İsterseniz sadece sürücüyü kurun. Ekran kaydı veya AMD link gibi özellikleri kullanamayacaksnız gerek yok. Onun dışında her işlemci desteklemez veya ekran kartı. Sanırsam Vega 3 ve altı desteklemiyor.

Radeon Software'i her AMD Radeon ekran kartı için indirebilir miyim? Benim APU olarak Radeon HD 6530D ekran kartım var. Bu uygulama uygun mudur? 4 GB RAM var bilgisayarımda. İyi RAM istiyorsa söylerseniz mutlu olurum.

Sistemim çok eski ve kötü bir sistem, ben kullanıyorum.
Ve evet Radeon Software çoğu AMD Radeon ekran kartı için indirilebilir 9 senelik bilgisayarımda yüklü.
Şöyle bir sıkıntı var bir de Windows 8.1 de AMD desteklemiyor Windows 10 kullanıyor olmanız lazım

Sistemim çok eski ve kötü bir sistem, ben kullanıyorum.
Ve evet Radeon Software çoğu AMD Radeon ekran kartı için indirilebilir 9 senelik bilgisayarımda yüklü.
Şöyle bir sıkıntı var bir de Windows 8.1 de AMD desteklemiyor Windows 10 kullanıyor olmanız lazım
ben zaten windows 10 kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı