Çözüldü "Radeon Software requires a System reboot to begin" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berad90

Picopat
Daha fazla  
DDU ile ekran kartı driverini kaldırdıgımda ve yeniden kurdugumda kurmaya 5 6 saniye kala bu hatayı alıyorum bilgisayarı kapat açtıgımda kendi ekran kartı driverimin değil de Windows'un kurdugu geliyor eski sürücülerlede denedim düzelmedi.

Çözüm
Arkadasın yaptıgı islem driverı silip yeniden yüklemek ve saglıklı bir yontem degil.

DDU ile driverı sil, WHQL sürümü yükle.

Hocam ben de onu yapıyorum zaten de olmuyor. Üstelik AMD clean upta yapıyorum düzeliyor ama AMD clean up tam anlamıyla silmiyor.

Arkadaşlar kendim çözdüm bu yeni çıkan DDU 17.0.7.4 sürümü yüzündenmiş bu hata eski sürüm DDU yükledim düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Forumda bir üye bu videodan sorunu çözmüş.

Deneyeceğim hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Düzelmedi.

Arkadasın yaptıgı islem driverı silip yeniden yüklemek ve saglıklı bir yontem degil.

Deneyeceğim hocam.

Düzelmedi.

Hocam ben de onu yapıyorum zaten de olmuyor. Üstelik AMD clean upta yapıyorum düzeliyor ama AMD clean up tam anlamıyla silmiyor.

Arkadaşlar kendim çözdüm bu yeni çıkan DDU 17.0.7.4 sürümü yüzündenmiş bu hata eski sürüm DDU yükledim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı