Radeon Software sürücüsü yükleniyor ancak açılmıyor

oyuncu1919

Yoctopat
Daha fazla  
Logfile.rar. DDU ile AMD ekran kartı sürücüsünü sildim ancak olmadı, eski sürümlerini de yükledim denedim olmadı. Sürücü yükleniyor ancak açılmıyor. Radeon Software'e tıkladığımda tepki vermiyor. Oyunları da açıyor onda da sorun yok ama sürücü açılmıyor. Process Monitor kayıtlarını atmak istedim. Lütfen yardımcı olur musunuz? @Recep Baltaş
@Recep Baltaş çözmesi zor bir sorun , belki format atarsam bir ihtimal çözülebilir ama format atmak istemiyorum , sorunu çözmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .

Son düzenleme:
Logfile.rar. DDU ile AMD ekran kartı sürücüsünü sildim ancak olmadı, eski sürümlerini de yükledim denedim olmadı. Sürücü yükleniyor ancak açılmıyor. Radeon Software'e tıkladığımda tepki vermiyor. Oyunları da açıyor onda da sorun yok ama sürücü açılmıyor. Process Monitor kayıtlarını atmak istedim. Lütfen yardımcı olur musunuz? @Recep Baltaş
@Recep Baltaş çözmesi zor bir sorun, belki format atarsam bir ihtimal çözülebilir ama format atmak istemiyorum, sorunu çözmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hocam ben Recep Baltaş'ın görürse çözebileceğini düşünüyorum ama bence çözüm formatta. Fotoğraf, videolarınızı, belgelerinizi yedekleyip şööyle temiz güzelinden bir Windows 10 Pro X64 kurmanız bilgisayarınızı da rahatlatır. Hem ben her formatın insana farklı bir tecrübe kazandırdığı düşüncesindeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı