Radeon Vega 8 nasıldır?

Arkadaşlar AMD Ryzen 5 işlemcili bir cihaz beğendim. Ekran kartı Radeon Vega 8, sizce hangi oyunlar oynanır ve darboğaz yapar mı?
Darboğaz yapmaz tabii ki, dahili bir GPU o. Performans olarak e spor oyunlarını(LoL, CS:GO vb.) en yüksekte rahat rahat oynarsınız. AAA oyunları ise düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Arkadaşlar AMD Ryzen 5 işlemcili bir cihaz beğendim. Ekran kartı Radeon Vega 8, sizce hangi oyunlar oynanır ve darboğaz yapar mı?

Hocam hangi cihazı beğendiniz bakabilir miyim? Vega 8 APU olduğu için darboğaz olmaz. LOL, Counter-Strike: Global offensive gibi oyunları güzel açacaktır. YouTube'den benchmarklara bakabilirsiniz.

Harici ekran kartı yok demek oluyor bu, dahili yani işlemcinin (APU) kendi ekran kartı. Onboard dediğimiz şekilde oluyor. Performansı iyi olmayacaktır.

Teşekkür ederim. Zaten GTA 5, RDR2 gibi oyunları sevmem. Genelde MMOFPS oynarım. Aydınlattığınız için tekrar teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Zaten GTA 5, RDR2 gibi oyunları sevmem. Genelde MMOFPS oynarım. Aydınlattığınız için tekrar teşekkürler.

Hocam tekrar soruyorum ama hangi cihazı alacaksınız? Ryzen 5 işlemcisinin APU'ları Vega 11 diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı