Çözüldü Radeon Vega 8 sürücüsü çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jzofe

Hectopat
Son birkaç hafta içerisinde sürücü sürekli durduk yere çöküp duruyor, ekranda "AMD bug report tool" beliriyor. 21.4.1 günlerdir sürücüyü silip yeniden yüklüyorum, yine çöküyor. Yeni gelen 21.5.2 driverini de denedim, hala geçmedi. Nasıl düzeltebilirim?
Kullandığım işlemci: AMD Radeon Vega 8 Graphics.

Çözüm
Diğer sürücüler olmayınca 21.2.3 silip yeniden 20.11.2 denedim (çok önerildiği için) ve düzeldi, cevaplarınız için teşekkürler.
Son birkaç hafta içerisinde sürücü sürekli durduk yere çöküp duruyor, ekranda "AMD bug report tool" beliriyor. 21.4.1 günlerdir sürücüyü silip yeniden yüklüyorum, yine çöküyor. Yeni gelen 21.5.2 driverini de denedim, hala geçmedi. Nasıl düzeltebilirim?
Alakası varmıdır bilmiyorum ama bende vega7 Kullanıyorum geçen sürücü kaynaklı mavi ekran aldım.

Daha eski bir sürümde denemenizi tavsiye ederim.
Alakası varmıdır bilmiyorum ama bende vega7 Kullanıyorum geçen sürücü kaynaklı mavi ekran aldım.

Yeni konu açın beni etiketleyin.

Her sorun çıkardığında driverleri yeniden kurmakla geçici olarak sorunum çözülmüştü, bir süre sonra hiç sorun yaşamamaya başladım. Format atmak kalıcı bir çözüm olabilir.

Daha eski bir sürümde denemenizi tavsiye ederim.

Yeni konu açın beni etiketleyin.
Nedenini hiç bilmiyorum ama benim windows bi şekilde dump dosyasını korumaya veya onun gibi birşeye almiş ne buluta atabiliyorum nede windbg da dosyanın açılımını yapabiliyorum.
dosyayı açmak için yapmamam gereken yada farklı bişey varsa soyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:
21.2.3 ve 20.11.2 bunlardada çökmeye devam etti.Heryerde araştırdım hiçbir yöntem işe yaramadı,biosum ve bilgisayarım güncel.

Format deneyebilirsiniz. Size tavsiyem bir tane daha Windows 10 kurmanız. O işletim sisteminde uzun süre kullanıp aynı hatayı verip vermediğine bakın.

Diğer sürücüler olmayınca 21.2.3 silip yeniden 20.11.2 denedim (çok önerildiği için) ve düzeldi, cevaplarınız için teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı