Radeon X1550 CS:GO Düşük FPS Sorunu

GökUzay

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhabalar herkese. Keyfiniz nasıl? Umarım iyidir.

Arkadaşlar durumum olamadığı için yeni bilgisayar alamıyorum fakat 1.5 GB olan RAM'i 4 GB'a yükseltebildim. Velhasıl kelam arkadaşlar sistemim 32 bitti 64 bite geçtim. Bunların hepsinin sebebi ise CS.GO oynamak istemem. Arkadaşlar sistemim şu şekilde 32 bit iken CS GO'da 10 FPS alıyordum, bazense oyun açılmıyordu.
  • Intel Pentium E2220 2.4 GHz İşlemci
  • ATI Radeon X1550 512 MB ekran kartı
  • 4 GB RAM
  • Windows 7 Ultimate 32 bit
Bu şekildeyken oyunu resmen açamadım çok fazla kasıyordu. Bir arkadaş 32 bit yüzünden böyle bir sorun yaşadığımı söyledi, 32 bitin RAM kullanımını engellediği ve oyun performanslarını düşürdüğüyle alakalı bir bilgi söyledi. Ne kadar doğru veya yanlış bilemiyorum fakat ben de sistemimi az önce 64 Bit olarak güncelledim.

Arkadaşlar şu an CSGO indiriyorum düşük ayarlarda 4:3'de 1024 ekranda bile oynama şansım yok mudur? Sistem o kadar mı kötü? Kötü sistemler için önerilerinizi bekliyorum, oyun ayarları vs bildiğiniz herhangi bir bilgi olursa aktarmanız beni çok mutlu eder.

İyi forumlar, teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı