Radyo ve televizyon programcılığı bölümü nasıldır?

CovidTR

Picopat
Yer
Mezarlık
Arkadaşlar 10. sınıfa gidiyorum meslek lisesinde radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okuyorum. Sizce radyo-TV bölümünün önü açık mıdır sizce bu bölümü okumalı mıyım babam radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okumamı istemiyor önü açık değil diyor sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler hepinize.

Arkadaşlar 10. sınıfa gidiyorum meslek lisesinde radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okuyorum. Sizce radyo-TV bölümünün önü açık mıdır sizce bu bölümü okumalı mıyım babam radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okumamı istemiyor önü açık değil diyor sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler hepinize.
Muhabirlikten başlar, Acun gibi kanal sahibi olabilirsin belki. Ancak bu 10 milyonda bir ihtimal. :) Eğer yeteneğin varsa o işte en iyisi olmaya çalış. Eğer o işte en iyiler arasında olabilirsen, Çöpçü bile olsan (küçümsemek için söylemiyorum) minimum 10K maaş alırsın.

Doğru düşünüyorlar.
Konudan bağımsız olacak ama profil fotoğrafınızı profilinizde paylaşıp, profilinizi bir süreliğine gizliden çıkarıp beni etiketler misiniz? Çok beğendim, tam aradığım fotoğraf.

Muhabirlikten başlar, Acun gibi kanal sahibi olabilirsin belki. Ancak bu 10 milyonda bir ihtimal. :) eğer yeteneğin varsa o işte en iyisi olmaya çalış. Eğer o işte en iyiler arasında olabilirsen, çöpçü bile olsan (küçümsemek için söylemiyorum) minimum 10k maaş alırsın.

Radyo ve televizyon programcılığı bölümünü seviyorum ama ailem bana radyo TV bölümünü okursam işsiz kalacağımı söylüyorlar bir de radyo ve televizyon programcılığı bölümü 2 yıllık ailem o yüzden de okumamı istemiyor bana 2 yıllık üniversite okuma değmez diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı