Raft oynamak istiyorum ama arkadaşım yok

eyp_sahinn

Centipat
Daha fazla  
Birlikte oyunun başından sonuna kadar oynayabileceğimiz bir aradaşa ihtiyacım var.
Küfür edilmesinden ailem pek hoşlanmıyor bu yüzden oynarken sakin kalmanız lazım :D

Yaşını yazmalısın. Buradan bulacağın kişiler ile çok samimi ilişkiler kuramazsın.

Discord sunucularında takılarak (SonOyuncu, CS:GO, Valorant, GTA 5 gibi sunucuların sesli kısımları.) oradan samimi insanlar ile tanışabilirsin.

Yaşını yazmalısın. Buradan bulacağın kişiler ile çok samimi ilişkiler kuramazsın.

Discord sunucularında takılarak (SonOyuncu, CS:GO, Valorant, GTA 5 gibi sunucuların sesli kısımları.) Oradan samimi insanlar ile tanışabilirsin.

Yaşı profilde yazıyor hocam doğruysa eğer. Ama sonuç olarak direkt yazması daha doğru olur elbette. Ayrıca dediğinize katılıyorum.

Bende oynamak istiyorum, bil bakalım ne eksik. Sistemim..

Discord sunucularında takılarak (SonOyuncu, CS:GO, Valorant, GTA 5 gibi sunucuların sesli kısımları.) oradan samimi insanlar ile tanışabilirsin.
Niye buradan samimi ilişkiler kuramayacakmış? Bunun özel bir sebebi var mı?

Niye buradan samimi ilişkiler kuramayacakmış? Bunun özel bir sebebi var mı?

Kimseyi kırmak istemiyorum ama bugün merhaba merhaba, yarın merhaba merhaba, sonrasında iki tarafta yazmamaya başlar. Samimi olmaz yani forumdan ne kadar ilerleyebilir ki? Hadi gel arkadaş olalım. Oldu bitti mi şimdi?

Birlikte oyunun başından sonuna kadar oynayabileceğimiz bir aradaşa ihtiyacım var.
Küfür edilmesinden ailem pek hoşlanmıyor bu yüzden oynarken sakin kalmanız lazım :D
O oyun lanetli. Her oyunu oynayacağım birileri var. Titan quest ve raft oynayacak birini bulamıyorum. Sırf bu yüzden oynamıyorum.

15 yaşındayım evet profilimdekiler doğrudur.

Örnek olarak sunucu link atabilir misiniz?
Profilde 14 yazıyor o zaman değiştirmen gerek doğru değil. Onun dışında herhalde bulamayacaksın gibi geliyor. Ünlü discord sunucularından ararsan aktiflik nedeniyle gerekte yaş kitlesinden dolayı daha rahat bulabilirsin. Ardından direkt sesli sohbet vb.

Kimseyi kırmak istemiyorum ama bugün merhaba merhaba, yarın merhaba merhaba, sonrasında iki tarafta yazmamaya başlar. Samimi olmaz yani forumdan ne kadar ilerleyebilir ki? Hadi gel arkadaş olalım. Oldu bitti mi şimdi?
Her şey birden olacak diye bir şey yok. 2 kişi bir oyunu oynamak istiyorsa ve kafalar uyuyorsa oynarken keyif alınıyorsa yeterlidir sonuç olarak. Demek istediğim platformun bir önemi yok. Oynamak isteyen oynar istemeyen ben artık istemiyorum der bırakabilir. Oyun arkadaşlığı bu öyle büyük bir bağlılık oluşturacak bir arkadaşlık tabi ki hemen kurulamaz. Ama iletişim kurdukça neden olmasın olabilir veya olmayabilir. Bu başka yer için de geçerli burası için de.

Kırılacak bir durum yok herkes fikrini yazıyor. Ben genelleme yapılarak önyargıyla bakılıyor olmasının yanlış olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı