Çözüldü Rage 2 "failed to initialize crash reporter" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mr_enes

Femtopat
Daha fazla  
RAM
DDR3 16GB(8GB*2)
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 680M/4GB GDDR5
İşlemci
i
Merhaba arkadaşlar, bayağı site gezdim ama sanırım ilk bende bu hata oldu yardım edebilecek birileri varsa çok memnun olurum.
Öncelikle geçen seneler de Epic Games Rage 2'yi ücretsiz kılmıştı o zamanlar aldım tabii sistemim iyi olmadığından bende indirmemiştim şu an ise kaldırıyor yeni sistemim de ama hata almaktayım.
Çevirisi: Eksik dil dosyası veya yanlış dil dosyası sürümü.

Ekran görüntüsü 2022-01-23 201859.png

RAM : DDR3 16GB(8GB*2)
İŞLEMCİ : İ7-3630QM
EKRAN KARTI : Nvidia GeForce GTX 680M / 4GB GDDR5

Çözüm
Oyun eksik dil dosyası ya da bozuk dil dosyası diye uyarı veriyor.

Bende de aynı sorun var. Yabancı sitelere kadar baktım ama bulamadım hiçbir sonuç :/

Nasıl yaptığımı pek anlamasam da anlatayım. Ekran kartı driverını buldum ve indirdim sonrasında oyunu Epic Games'ten Rage 2'yi doğruladım ve oyunu başlattım. Yine uyarıyı aldım ama açıldı. Tekrar denedim gerçekten olmuştu. Aşağıya link bırakıyorum, yapamayanlar girip kendi ekran kartına uyumlu driveri seçip indirsin ve kursun.
Drivers for manufacturers NVIDIA to Graphic cards

Bende de aynı sorun var. Yabancı sitelere kadar baktım ama bulamadım hiçbir sonuç :/

Nasıl yaptığımı pek anlamasam da anlatayım. Ekran kartı driverını buldum ve indirdim sonrasında oyunu Epic Games'ten Rage 2'yi doğruladım ve oyunu başlattım. Yine uyarıyı aldım ama açıldı. Tekrar denedim gerçekten olmuştu. Aşağıya link bırakıyorum, yapamayanlar girip kendi ekran kartına uyumlu driveri seçip indirsin ve kursun.
Drivers for manufacturers NVIDIA to Graphic cards

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı