Rahat Çalışma Sandalyesi önerisi

Bütçe
3000-8000

Dryus

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
11
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
M1 Macbook Air 16/256GB
Meslek
Software Developer
Bütçe konusunda çok uçmak istemiyorum. Skolyoz hastasıyım o yüzden sırt kısmı benim için önemli. Şu anki kullandığım Decofis Melodi koltuğunun mekanizması ve sırt kısmı kırıldı. Şu ana kadar çok koltuk denedim ve kesinlikle en rahatı HP Omen Citadel idi. Fiyatı çok yüksek olduğundan alternatiflere bakıyorum. Boyum 187 cm ve 98 KG'yim. Oturma yeri rahat ve sırt yeri de rahat olacak şekilde önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe konusunda çok uçmak istemiyorum. Skolyoz hastasıyım o yüzden sırt kısmı benim için önemli. Şu anki kullandığım Decofis Melodi koltuğunun mekanizması ve sırt kısmı kırıldı. Şu ana kadar çok koltuk denedim ve kesinlikle en rahatı HP Omen Citadel idi. Fiyatı çok yüksek olduğundan alternatiflere bakıyorum. Boyum 187 cm ve 98 KG'yim. Oturma yeri rahat ve sırt yeri de rahat olacak şekilde önerilerinizi bekliyorum.
Matchspel. 30 dk fark etmeksizin 90 derece oturdum, hiç de rahatsız olmadım. Ve 2 sene boyunca kötü bir koltukla bilgisayar kullandım. Olmazsa Markus ya da Jarvfjallet. Yada Styrspel.

Skolyoz var ise oyuncu koltuğu önermem kaliteli bir ofis koltuğu alman daha iyi olur.

Ikea yoksa yokum :)

Bunların hepsini denedim ve maalesef rahat edemedim. Fileli istemiyorum sırt kısmını, şu anki kullandığım koltukta öyle ve pek güven vermiyor açıkçası.

Merhaba, matchspel alacaktınız hayırlı olsun ben de onu almayı düşünüyorum ama oturma minderi deri olduğu için tereddüt ettim. Yaz ayı geliyor terletmez umarım🙂

Merhaba, matchspel alacaktınız hayırlı olsun ben de onu almayı düşünüyorum ama oturma minderi deri olduğu için tereddüt ettim. Yaz ayı geliyor terletmez umarım🙂
Aldım bile hocam. Sırt mesh kısmı gayet sert ve rahat, kolay kolay esnemez. Kafalık mesh de gayet sert, o da esnemez. Minder deri ama gayet rahat, terletme sıfır, temizlemesi de kolay. Kolçaklar ileri geri, yukarı aşağı yapılabiliyor. Aynı zamanda geriye yaslanma da mevcut (90-100-110-120 tahminimce). 8/10.

170cm, 57kg.

Buna da bakabilirsin;

Tabanı çok kaliteli durmuyor.

Son düzenleme:
Bütçe konusunda çok uçmak istemiyorum. Skolyoz hastasıyım o yüzden sırt kısmı benim için önemli. Şu anki kullandığım decofis melodi koltuğunun mekanizması ve sırt kısmı kırıldı. Şu ana kadar çok koltuk denedim ve kesinlikle en rahatı HP Omen citadel idi. Fiyatı çok yüksek olduğundan alternatiflere bakıyorum. Boyum 187 cm ve 98 Kg'yim. Oturma yeri rahat ve sırt yeri de rahat olacak şekilde önerilerinizi bekliyorum.

Hocam HP Omen citadel koltuğunu nerede denemiştiniz? Bende o koltuğu almayı düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı