Rahat pantolon önerisi

AliEmir

Zeptopat
Daha fazla  
Bu güne kadar hep kot tayt denilebilecek dar pantolon giydim artık çok geniş olmayan ama rahat hareket edilebilen ve terletmeyecek pantolon arıyorum önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Hangi markayı tercih ediyorsunuz bilmiyorum ama kıyafetinizi Loose, Comfort ve Regular Fit ve rahat kesim olarak tercih edebilirsiniz. Marka olarak ise Inditex markalarını önermem malzeme kalitesi oldukça kötü. Bunun dışında ben hem kendim hem de erkek arkadaşımda asla tercih etmem ama Jogger tipi pantolonlara bakabilirsiniz.

Terlememek için pamuklu kumaş şart. Ne yazık ki birçok marka sadece sentetik (aslında naylon) kıyafetler satıyor maliyet sebebiyle.
Tarz ayrı mesele ama pamuklu kumaşla rahat edeceğinize eminim.

Terlememek için pamuklu kumaş şart. Ne yazık ki birçok marka sadece sentetik (aslında naylon) kıyafetler satıyor maliyet sebebiyle.
Evet bu yüzden satın alırken pamuk oranına dikkat etmek gerek. Ben genellikle %98 pamuk %2 elastan tercih ediyorum pantolonlarda. Ama dikkat edin çoğu marka bunlara çok sevilen markalar da dahil birçok ürününe en az %10-30 arasında polyester dahil eder. Polyesterin çeşitli avantajları olsa da hiçbir zaman pamuğun yerini tutamaz. O yüzden pamuk oranının yüksek olmasına çok dikkat edin.

Önerebileceğin bir tür var mı?

Hangi markayı tercih ediyorsunuz bilmiyorum ama kıyafetinizi loose, comfort ve regular fit ve rahat kesim olarak tercih edebilirsiniz. Marka olarak ise ınditex markalarını önermem malzeme kalitesi oldukça kötü. Bunun dışında ben hem kendim hem de erkek arkadaşımda asla tercih etmem ama jogger tipi pantolonlara bakabilirsiniz.

Aslında loose tam aradığım türden bir pantolon hangi marka almamı öneririsin? Çok pahalı olmayacak bir biçimde.

Son düzenleme:
Önerebileceğin bir tür var mı?

Aslında loose tam aradığım türden bir pantolon hangi marka almamı öneririsin? Çok pahalı olmayacak bir biçimde.
Loose konusunda özellikle Inditex markaları çok ürün çıkartıyor. Kullandıkları pamuk oranına bakmak şartı ile (en az yüzde 95 pamuklu olmalı) Bershka ve Pull and Bear da çok sevebileceğin pantolonlar bulabilirsin. Onun dışında pahalı olmayacak şekilde Jack Jones'a bakabilirsin Mavi, Lee Cooper bunlar da tercih edilebilir. Ama ben tüm bunların dışında Hatemoğlu'nun Saykı modellerine bakmanı tavsiye ederim. Comfort fit olarak bulabilirsen çok şık pantolonlar var.

Loose konusunda özellikle ınditex markaları çok ürün çıkartıyor. Kullandıkları pamuk oranına bakmak şartı ile (en az yüzde 95 pamuklu olmalı) Bershka ve Pull and Bear da çok sevebileceğin pantolonlar bulabilirsin. Onun dışında pahalı olmayacak şekilde jack Jones'a bakabilirsin mavi, lee cooper bunlar da tercih edilebilir. Ama ben tüm bunların dışında hatemoğlu'nun saykı modellerine bakmanı tavsiye ederim.comfort fit olarak bulabilirsen çok şık pantolonlar var.

Peki bakacağım yardımcı olduğun için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı