Rahatsız eden bir hastalığınızı anlatın

Makat fistül var 2 yıldır bende. Kıçımın üzerine otururken rahatsız oluyorum ve sürekli kabızım. Diyetisyene gidiyorum ve ameliyat olmayı düşünüyorum. Yaşım 18, çok kötü bir hastaık.

Dikkat eksikligi ve hiperaktivite bozuklugu, durtu bozuklugu ve OKB tanisi koyuldu. Çocuklugumdan beri cekmedigim sıkıntı kalmadi kafamda 5 tane yarik var, omurgami kirdim, bir kere koye gittigimde ormani yakmistim, anneannemin evinde iki tane koltugu yaktim bir de plazma TV'nin camini yakmistim. Okulda basarisizliklar ama yine de zorla calisip makine muhendisligini kazanmistim sonra tekrar biraktim cunku yapacak potansiyelim yoktu. Bu hastalik olene kadar benimle bu sekilde yasamaya calisiyorum.

Yasınız kaç hocam ? Çok fazla stres yapmayın daha kötü oluyor. Bu aile içi veya akrabalarla olan kavga gürültüleri emin olun çoğu kişi yaşıyor. Küçükken komşunun oğlu bir şey çaldı diye suç benim üstüme kalmıştı, babam tarafından tasmayla mahallenin ortasına baglanmisligim var köpek gibi. Ayrıca yine küçükken 12 yaşlarında falan bu olaylar. Abim tarafından suratıma tekme yeyip tuvalette burnumun kanamasını izleyerek aglamisligim var. Garip gelmiyor inanın yanliz değilsiniz.
23 Sen kaç yaşındasın?

Geri
Yukarı