Elektronik Raijintek cratos ATX 3.0 850W 80+ Gold Full modüler PSU 3899TL

Eski olanı. Bu konudaki arkadaşımıza aldırmıştım kutusunun fotoğrafını paylaştı.

Çok yüksek ihtimalle evet.
1-2 hafta önce core reactor 850w incehesapta 3999'a düşmüştü incehesap arada aynı ürünleri getiriyor geri gelirse o da çok iyi seçenek o fiyat bandında

Merhaba, evet alınır.

Merhaba @Oreki hocam rahatsız ediyorum ama sizce bu PSU nasıl alınır mı? Fiyatı uygun geldi

Fiyat daha da düşmüş 3399 TL görünüyor şu an. Sitesinde biraz inceledim öyle merdiven altı durmuyor. Çok bilgi bulamadım yeni girmişler galiba. Vaktiyle psu araştırırken karşıma sharkoon çıkmıştı, sağa sola sorduğumda alınmaz ismi duyulmamış şu bu demişlerdi ama gittim aldım aşırı memnunum. Buna da şans verilebilir. Japon kapasitör kullandılarsa diğer bileşenlerinin dandik olacağını hiç sanmıyorum. Madem taze gelmişler kötü algı oluşturmayı istemezler. Aslında olması gereken fiyatlar bu psu piyasasında istenilen rakamlar çok fazla. Şu marka takıntımızı bırakalım ki biraz hizaya gelsinler. Piyasa artık asustan msı dan ötekinden ibaret değil yakın zamanda gayet kaliteli markalar hayatımıza girdi. Yedek amaçlı psu bakıyordum yüzde 90 bunu çekerim.

Merhaba @Oreki hocam rahatsız ediyorum ama sizce bu PSU nasıl alınır mı? Fiyatı uygun geldi

Alınır, kaliteli bir ürün.

Geri
Yukarı