Elektronik Raijintek cratos ATX 3.0 850W 80+ Gold Full modüler PSU 3899TL

Teşekkürler hocam, biraz daha üstüne koyulup farklı marka-modellere yönelmek daha sağlıklı olacaktır, bütçe halledersem sizi etiketlerim.
Yahu niye heyecan arıyorsunuz? 500 TL fark ile taş gibi 850W Core Reactor var piyadaki en iyi modellerden biri, al 10 sene arkana bakma hatta çocuğuna bırakırsın o da sistem kurar.

Yahu niye heyecan arıyorsunuz? 500 TL fark ile taş gibi 850W Core Reactor var piyadaki en iyi modellerden biri, al 10 sene arkana bakma hatta çocuğuna bırakırsın o da sistem kurar.

Heyecan arayan kim? Ben bunu alacağım diye bir şey belirtmedim ki? Tavrınız yanlış.

Yahu niye heyecan arıyorsunuz? 500 TL fark ile taş gibi 850W Core Reactor var piyasadaki en iyi modellerden biri, al 10 sene arkana bakma hatta çocuğuna bırakırsın o da sistem kurar.

@Oreki @Andar Han Bu daha mı kaliteli PQ gibi serilere göre? PQ850M ile aynı fiyatta çünkü.

PQ halt etmiş. RMX, Focus Plus, ROG ayarında.

PQ halt mı etmiş? PQ dediğiniz model zaten Seasonic üretimi Focus Plus platformuna ait. "Halt etmeden" önce biraz bilgilerinizi gözden geçirip, agresif yazmayı bırakmanızı öneririm.

@Oreki @Andar Han Bu daha mı kaliteli PQ gibi serilere göre? PQ850M ile aynı fiyatta çünkü.

Core Reactor daha kaliteli ama arada uçurum yok. Core Reactor'ün rakibi RMx, NZXT C-Gold (2022), PX850G.

Akakçede fotoğrafta yeni neoeco olarak gözüküyor bu hepsiburadada eskisi var yeni olanı mı satıyorlar yinede? Eskisi pf1 ile aynı platformdu sanırım

Eski olanı. Bu konudaki arkadaşımıza aldırmıştım kutusunun fotoğrafını paylaştı.

Eskisi pf1 ile aynı platformdu sanırım

Çok yüksek ihtimalle evet.

Geri
Yukarı