Raijintek LETO PRO nasıldır?

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Bahsettiğim soğutucu bu;
Soğutma performansı nasıldır? Rakibi hangi soğutucu? Görüntüsü hoşuma gitti, PC Building Simulator oynarken kullanıyordum, ülkemizde olması güzel oldu.
@MisakiTaro @BerkayZ87

= Arctic Freezer 34. :D

Güzeldir. Alternatif olarak Xigmatek Windpower var.

1613380180915.png

Üst seviye işlemciler için uygun değil. Daha çok i5 ve Ryzen 5 için çıkartılmış bir soğutucu.

Üst seviye işlemciler için minimum SE-234'ten başlanmalı.

Güzeldir. Alternatif olarak Xigmatek Windpower var.
Fiyatını hak ediyor mu? Aliexpress'ten Darkair alıp geçsem mi?
Üst seviye işlemciler için uygun değil. Daha çok i5 ve Ryzen 5 için çıkartılmış bir soğutucu.
Ben de i3 10100F ile kullanmayı planlıyorum. 155mm'ymiş boyutu, Zalman N5 MF'in 158mm desteği var. Sorun olmaz sanırım.

Fiyatını hak ediyor mu? Aliexpress'ten Darkair alıp geçsem mi?

Ben de i3 10100F ile kullanmayı planlıyorum. 155mm'ymiş boyutu, Zalman N5 MF'in 158mm desteği var. Sorun olmaz sanırım.
Hayır, sorun olmaz. Ama o işlemci için Dark Air yeterli veya T6.

Geleceğe dönük dersen de 50 TL koy bunu al, daha iyi bir soğutucu.

Kimse dikkat etmemiş ama soğutucu blok ağırlığı üst seviye hava soğutucular kadar var. Freezer bunun blok ağırlığı yanında sönük kalmış ayrıca çok daha iyi SE-234 ve Leto gibi alternatifler varken hala Freezer 34 önerilmesini de bazen anlayamıyorum.

Kimse dikkat etmemiş ama soğutucu blok ağırlığı üst seviye soğutucular kadar var. Freezer bunun blok ağırlığı yanında sönük kalmış ayrıca çok daha iyi SE-234 ve Leto gibi alternatifler varken hala Freezer 34 önerilmesini de bazen anlayamıyorum.
Freezer 34'ün artık balon olduğunu düşünüyorum. 4 bakır boru ve 2 fan var. 2 fan normal ama 4 bakır boru Ryzen 7 gibi işlemciler için yetersiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı