Raijintek marka PSU alınır mı?

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
Şimdi ileriye dönük PSU almak istiyorum fazla W bir zararı olmaz ama alırken de uzun ömürlü olmasını istiyorum. Böyle bir marka duymadım alsam bir sıkını yaşar mıyım? Benim için önemli olan PSU'larda elektrik kesilmesi elektrik ile alakalı bütün sorunları bertaraf etmesi bilgisayar bileşenlerine zarar gelmemesi birinci önceliğim.

Raijintek'in gördüğüm kadarıyla 6 farklı koruma özelliği bulunan bir güç kaynağı olduğunu fark ettim. Tamamen modüler ve ATX 3.0 standartlarına uygun yeni nesil bir PSU olarak dikkat çekiyor. Ancak, ne kadar güvenilir ve uzun ömürlü olduğu konusunda hala tereddütlerim var.

Screenshot_1.png

Rajintek'in güç kaynağını mı yoksa MSI MAG A850GL'yi mi alacağıma karar veremedim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yalan olmasın ben hayatımda Raijintek diye bir marka duymadım. Benim cahilliğim de olabilir ama öneren eden görmedim. Psu önemli bir bileşen bilindik markalardan almak gerek. Bence Msi tercih edin ya da diğer markalara da bakabilirsiniz forumda çok fazla güzel psu önerilen konu var.

Şu konuda tartışmıştık. Göz atabilirsiniz. A850GL'den daha kaliteli bir model. Güvenilir de ayrıca.

Geri
Yukarı