Rainbow 6 Siege crash hatası

İşletim sistemi
Windows 7

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, başlıktan da anlaşılacağı gibi oyun crash veriyor, anlatayım;
Dün hazır oyun ücretsizken alayım oynayabilirsem satın alırım demiştim, bir kısmını indirdim ve şu anda oynanabilir durumda, oyunda ana menüye kadar hiçbir sıkıntı yok ama herhangi bir haritaya girerken daha harita yüklenirken -ki zaten en başta öğretme aşaması var bildiğiniz gibi- oyun donuyor bir süre bekledikten sonra da crash veriyor. Acaba sorun oyunda mı yoksa sistemlerinden mi?
Ekran kartı: AMD Radeon R7 240.
İşlemci: AMD Athlon X2 270 (3.4GHz) (sıkıntının işlemciden kaynaklandığını düşünüyorum.)
RAM: 8 GB (1333MHz)
Cevap verecek herkes için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minimum gereksinimler
Rainbow Six Siege için minimum sistem gereksinimleri; Windows 7 işletim sistemi, Intel Core i3 560 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz işlemci, 6 GB RAM, 30 GB depolama alanı, NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 5770, ve DX11 1GB VRAM ekran kartları gerekiyor.

Minimum gereksinimler
Rainbow Six Siege için minimum sistem gereksinimleri; Windows 7 işletim sistemi, Intel Core i3 560 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz işlemci, 6 GB RAM, 30 GB depolama alanı, NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 5770, ve DX11 1GB VRAM ekran kartları gerekiyor.
Onu biliyorum evet ama, sonuçta minimumu karşılamıyor diye oyundan atmaz herhalde, öyle değil mi?
Olsa olsa FPS çok düşük olur bunda direk oyuna girmiyor.

Onu biliyorum evet ama, sonuçta minimumu karşılamıyor diye oyundan atmaz herhalde, öyle değil mi?
Olsa olsa FPS çok düşük olur bunda direk oyuna girmiyor.

Minimum demek sabit oynarsın demek değildir. Minimum değerleri karşılamayan sistemimde 60 FPS CS:GO oynarım ama Rainbow oynanmayabilir. İşlemcin ana menüde yeterli gelir ama tüm oyuna yetişemez atar.

Geri
Yukarı