Rainbow Six için kulaklık önerisi

Yer
Beşiktaş
Daha fazla  
Meslek
Mali İşler
Arkadaşlar merhaba,

Rainbow6 için kulaklık almayı düşünüyorum fakat kafamı karıştıran bir şey var izlediğim profesyonel oyuncular kulak içi kulaklık kullanıyor, ses kasma da hangi kulaklık daha iyi olur kulak içi / kulak üstü önerilerinizi bekliyorum.

Bütçem 200 TL.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,

Rainbow6 için kulaklık almayı düşünüyorum fakat kafamı karıştıran bir şey var izlediğim profesyonel oyuncular kulak içi kulaklık kullanıyor, ses kasma da hangi kulaklık daha iyi olur kulak içi / kulak üstü önerilerinizi bekliyorum.

Bütçem 200 TL.

Şimdiden herkese teşekkürler.
Öncelikle profesyonel oyuncuların turnuvada izlediğin gördüğün kulakiçi olanlar. Oyunlarda artık yalayıp bütün taktikleri yuttukları için ses kasma ihtiyacı düşüyor. Dış sesi engelleme amaçlı üstüne kulaklık takıyorlar.
200TL bütçe:
Plantronics RIG 505 LAVA PC/MAC Kulaküstü Oyuncu Kulaklık Fiyatı
Bloody G500 Stereo Gamer Kulaklık Mıcrofonlu-3.5Mm Fiyatı
250TL bütçe:
Cooler Master Pulse MH320 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Fiyatı
Steelseries Siberia 100 Oyuncu Kulaklığı - Siyah Fiyatı
Steelseries Siberia 200 Yeşil Oyuncu Kulaklığı Fiyatı
Bloody G501 Radar360 7.1 Gamer Kulak Mıc.-Usb Fiyatı
300TL bütçe:
Kingston HyperX Cloud Stinger Kulaküstü Oyuncu Kulaklık Fiyatı
MSI DS501 Oyuncu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Biraz daha para biriktirip 250TL üstüne çıkmanı öneriyorum 200TL bandında seni uzun süre götürebilecek iyi bir kulak üstü kulaklık yok diyebilirim.

Bence kesinlikle kulak üstü kullanmalısınız. Taktığınızda dışardan herhangi bir ses almadığınız için oyuna daha rahat odaklanıyorsunuz. Tabi bu bahsettiğim olay kaliteli kulaklıklarda geçerli arkadaşta game powerdı yanlış hatırlamıyorsam öyle bir kulaklık vardı çok rahatsız ediyor. Bu arada 2. el düşünürseniz hyperx cloud silver öneririm şuan bende kullanıyorum çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı