Rainbow Six: Siege 2 kez iniyor

Amogaçi

Hectopat
Epic Games üzerinden 85 GB olarak oyunu indirdim fakat oyunu açmaya çalıştığımda Ubisoft Connect üzerinden 87 GB tekrar indirmeye çalışıyor. Umarım güncelleme falan değildir. Madem güncellemeyse neden topluca indirmiyor taksitle indiriyor. Yardımcı olur musunuz?

Epic Games üzerinden 85 GB olarak oyunu indirdim fakat oyunu açmaya çalıştığımda Ubisoft Connect üzerinden 87 GB tekrar indirmeye çalışıyor. Umarım güncelleme falan değildir. Madem güncellemeyse neden topluca indirmiyor taksitle indiriyor. Yardımcı olur musunuz?

Güncelleme hocam maalesef :D Ben de indirdim zamanında.

Güncelleme olduğunu düşünmüyorum, Steam'de indirirken gerekli depolama alanı 54 GB civarı istiyor. Direkt Ubisoft Connect üzerinden indirebiliyorsan indir ve HD Texture Pack'ı indirmezsen boyut azalır.

Çözüm olarak işaretler misiniz?
Hocam güncelleme değilmiş. Sadece Epic Games versiyonunda bu sıkıntı çıkıyor. Ubisoft üzerinde oyun yüklü görünmüyor. Ubisoft Connect üzerinden indirmeyi iptal edip indirme ekranından Locate Installed Game seçeneği ile Epic Games oyunu nereye kurduysa oradan dosyaları doğrulatmak gerekiyormuş.

Geri
Yukarı