Rainbow Six Siege Çökme Sorunu

ErenE1

Kilopat
Daha fazla  
Rainbow Six Siege'e son günlerde maç bulup operatör seçtikten sonra çökme meydana geliyor ve launcher_log.txt dosyasındaki hatada bu şekilde. Yardımcı olursanız sevinirim.

launcher_log.txt hatası.

rainbow.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz her şeyi denemiştim zaten işe yaramadı.
Hocam ufak bir araştırma yaptım ve birkaç öneri buldum;

• Oyunun dosya bütünlüğünü kontrol ediniz. (Eminim ki yapmışsınızdır)

• Ekran kartı güncellemeleri dahil olmak üzere Windows'un güncel olduğuna emin olunuz.

• Steam güncelleştirmelerini kontrol ediniz.

• Uplay'in güncel olduğundan emin olunuz.

Öncelikle şöyle bir ekleme yapacağım. Operation Health geldikten sonra Operation Blood Orchid'in ilk geldiği 3 gün evde değildim ve bilgisayarımı açtığımda oyunda en ufak bir güncelleme yoktu hatta oyun açılıyordu. Millet Blood Orchid'i oynarken, ben hala Operation Health ekranını görüyordum. Bu sorunu daha sonraki günlerde de birkaç kere yaşadım. Bu sorun genellikle dosya bütünlüğünü kontrol ettiğim zaman düzeliyor. Mümkünse söylediğim şeyleri uygulayıp bir daha deneyin. Kolay gelsin, saygılar.

Hocam ufak bir araştırma yaptım ve birkaç öneri buldum;

• Oyunun dosya bütünlüğünü kontrol ediniz. (Eminim ki yapmışsınızdır)

• Ekran kartı güncellemeleri dahil olmak üzere Windows'un güncel olduğuna emin olunuz.

• Steam güncelleştirmelerini kontrol ediniz.

• Uplay'in güncel olduğundan emin olunuz.

Öncelikle şöyle bir ekleme yapacağım. Operation Health geldikten sonra Operation Blood Orchid'in ilk geldiği 3 gün evde değildim ve bilgisayarımı açtığımda oyunda en ufak bir güncelleme yoktu hatta oyun açılıyordu. Millet Blood Orchid'i oynarken, ben hala Operation Health ekranını görüyordum. Bu sorunu daha sonraki günlerde de birkaç kere yaşadım. Bu sorun genellikle dosya bütünlüğünü kontrol ettiğim zaman düzeliyor. Mümkünse söylediğim şeyleri uygulayıp bir daha deneyin. Kolay gelsin, saygılar.
Dediklerinizi yaptım fakar olmadı bir maça giridm operatör seçtim geri sayım başladı 00:01 de dondu ve çöktü... Bir kaç gün önce oynayabiliyor iken şimdi oynayamıyorum.

Dediklerinizi yaptım fakar olmadı bir maça giridm operatör seçtim geri sayım başladı 00:01 de dondu ve çöktü... Bir kaç gün önce oynayabiliyor iken şimdi oynayamıyorum.
Zannediyorum son çare oyunu silip tekrar kurmak olacak. Yalnız oyunu temiz bir şekilde silmeniz gerekecek. Bunun içinde şiddetle IObit programını tavsiye ediyorum. Oyun dosyalarına dair geride herhangi bir çöp bırakmadan temizleme yapacak ve siz oyunu baştan temiz kuracaksınız. Eğer IObit için PRO lisans key lazım olursa özelden mesaj olarak atabilirim 1 tane.

Zannediyorum son çare oyunu silip tekrar kurmak olacak. Yalnız oyunu temiz bir şekilde silmeniz gerekecek. Bunun içinde şiddetle IObit programını tavsiye ediyorum. Oyun dosyalarına dair geride herhangi bir çöp bırakmadan temizleme yapacak ve siz oyunu baştan temiz kuracaksınız. Eğer IObit için PRO lisans key lazım olursa özelden mesaj olarak atabilirim 1 tane.
IObit ile Rainbow u silerek yeniden yükledim fakat gine çözüm olmadı.

IObit ile Rainbow u silerek yeniden yükledim fakat gine çözüm olmadı.
Hocam siz tam olarak oyuna ne yaptınız gerçekten anlam verebilmiş değilim. IObit ile sildiğiniz bir oyunda baştan temiz kurulum yaparak hala bozuk dosyaya sahipseniz maalesef benim elimdeki çözümler tükenmiş durumda. Steam destek ile iletişime geçin isterseniz.

Aynı sorun bende de var, öğlen açtığımda herhangi bir sorun yoktu ama az önce oyuna girip operatör seçtiğimde süre 00:00 olduğunda donuyor ve çöküyor.

Geri
Yukarı