Rainbow Six Siege 77 TL

Döviz'den haberin var mı?

Bu tamamen şirketin para politikası ile alakalı. Sonuç olarak biz yine, Steam'e göre 1.5 katını ödüyorduk. Yani Avrupa piyasasında kazandıkları parayı, bizden de kazanıyorlardı. Bu sefer aç gözlülük yaparak, satın alacak kişileri de geriye itmiş oldular.

Çünkü kur artıyorsa sadece Six Siege'e artmıyor. Her oyuna artıyor ve buna rağmen fiyatı artmayan birçok oyun var. Bunların yaptığı tam olarak kurnazlık.

Çünkü kur artıyorsa sadece Six Siege'e artmıyor. Her oyuna artıyor ve buna rağmen fiyatı artmayan birçok oyun var. Bunların yaptığı tam olarak kurnazlık.

Türkiye'de daha az kazanacaklarını anlayınca zam yaptılar suçlamamak lazım, sonuçta fiyatlar yapımcının kontrolünde diye biliyorum.

Yanlış bilmiyorsam Steam doları 1.5 TL üzerinden hesaplıyordu. Rainbow'a büyük ihtimalle Türklerden kazandıkları para yetersiz geldi. Starter paketini 26 TL'ye almıştım iki ay önce. İndirim fazla yapılan bir oyun değildi fakat bu sefer indirimle fiyatı tekrar 26 TL seviyesine düşebilir. 77 TL'yi Starter paketine vermek pek mantıklı değil gibi.

@peaceforworld Fiyat artırımından önce de 26 lira starter'a vermek mantıklı değil diyordu insanlar, yahu kaç lira vermek mantıklı olacak, şaşıyorum. Ben starter oynuyorum öyle gözünüzde dağ yaptığınız gibi zor değil operatör açmak.

@peaceforworld Fiyat artırımından önce de 26 lira starter'a vermek mantıklı değil diyordu insanlar, yahu kaç lira vermek mantıklı olacak, şaşıyorum. Ben starter oynuyorum öyle gözünüzde dağ yaptığınız gibi zor değil operatör açmak.
26 TL ile 77 TL'yi aynı kefeye mi koyuyorsun? Mesele starter paketin iyi veya kötü olması değil, en ucuz olan versiyonun o olması. Cümlemi değiştireyim istersen, Rainbow'a 77 TL bence verilmez. Aynı şekilde standart pakete 209 TL vermenin mantıksız olacağı gibi. Ben de Starter kullanıyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı