Oyun Ücretsiz Rainbow Six Siege 9-16 Mart arası ücretsiz

Cehaletimi mazur görün, hikaye modu var mı?

Hikayesi yok, ama solo bölümünde kendi çapında küçük küçük bölümler var, çok ufak lore veriyor bazıları ama genelde operatör tanıtma amaçlı.

Bence 7 gün için 70GB indirmek pek mantıklı değil.
Her türlü değecek oyunlardan bir tanesidir R6, oyunda gelişime bir kafayı taktın mı baya oynattırır.

Kanser oyun ama oynatmasına oynatıyor.
Buraya iddiamı bırakıyorum dark soulstan bile aşırı zor, birde dereceli maçlara girdiyseniz ağzınızı burnunuzu pataklarlar.

Her türlü değecek oyunlardan bir tanesidir R6, oyunda gelişime bir kafayı taktın mı baya oynattırır.

Buraya iddiamı bırakıyorum dark soulstan bile aşırı zor, birde dereceli maçlara girdiyseniz ağzınızı burnunuzu pataklarlar.

Hocam 70 saat kastım ama hala beceremiyorum. Bazen şanslı rauntlarım oluyor ama onun dışında genelde tokatlanıyorum. Hiç Souls oynamadım (ve asla oynamam kitlesi sağolsun) ama burada size hak verebilirim.

Hocam 70 saat kastım ama hala beceremiyorum. Bazen şanslı rauntlarım oluyor ama onun dışında genelde tokatlanıyorum. Hiç Souls oynamadım (ve asla oynamam kitlesi sağ olsun) ama burada size hak verebilirim.

Benim de 82 saatim oldu toplamda ve 3-5 karakterden öteye gidemedim hep aynı karakterlerle oynamakta bir yerden sonra bayıyor ustalaşması bu oyunda tahminimce 200+ saat sonra kendini gösterecek. Kulaklıksız oynanmayacak oyunlar kategorisinde de en başta yer alır benim için.

Çelik gibi sinirleriniz varsa tavsiye ederim veya ben souls like oyun seviyorum derseniz de oynayabilirsiniz.

Bir kac kişi indirmesinden bahsetmiş. Oyun geforce now da var. Indirmeden oyna 1 saat (eu server) sonra karar ver.

Bana sorarsanız 30tl ye bile almayi düşünmediğim oyuna 90tl vermeyi ...(bilemiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı