Oyun Ücretsiz Rainbow Six Siege 9-16 Mart arası ücretsiz

Neden kanser oldunuz hocam? Ben oyunu oynuyorum şu ana kadar hiç bir maçta sinirlenmedim yada kanser olmadım.

3 el atıp çıktınız mı hocam, bir 10 saat falan gömün anlarsınız.

Yaklaşık 1200 saat oynadığım oyundur. 70GB deyip indirmemezlik etmeyin, daha önce oynamadıysanız bir deneyimleyin. Severseniz alırsınız zaten. Oyunun ömrü bitene kadar oynarsınız.

Bende de bir o kadar saat var bu oyunda kanser olduğum kadar hiçbir konuda kanser olmadım.

Neden kanser oldunuz hocam? Ben oyunu oynuyorum şu ana kadar hiçbir maçta sinirlenmedim ya da kanser olmadım.

Hocam yüksek ranklarda bile hala oyunu bilmeyen oyuncularla aynı takımda oluyorsunuz. Çoğunlukla bundan dolayı kanser oluyorum daha Ubisoft arayüzünü saymıyorum bile.

Bende de bir o kadar saat var bu oyunda kanser olduğum kadar hiçbir konuda kanser olmadım.

Hocam yüksek ranklarda bile hala oyunu bilmeyen oyuncularla aynı takımda oluyorsunuz. Çoğunlukla bundan dolayı kanser oluyorum daha Ubisoft arayüzünü saymıyorum bile.

Ubisoft o kadar saçmaladı ki artık dayanamıyorsun yani ben 4 sezondur oynuyorum her sezonda oyunu nasıl bozarım mühendisliği söz konusu.

3 el atıp çıktınız mı hocam, bir 10 saat falan gömün anlarsınız.

Ubisoft o kadar saçmaladı ki artık dayanamıyorsun yani ben 4 sezondur oynuyorum her sezonda oyunu nasıl bozarım mühendisliği söz konusu.
Hocam oyunda 15 saati gömdüm ama şu ana kadar sizin gibi hiç bu durumlarla karşılaşmadım ama daha yeni oyuncuyum büyük ihtimalle sonradan benimde başıma gelir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı