Rainbow Six Siege Açılmıyor

AbdurrahmanK

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Dün bir konu açmıştım, sanırım sorunu farklı algılamışım o yüzden farklı olarak tekrardan konu açma gereği hissettim. Playstore üzerinden Rainbow Six Siege satın aldım, verilen kodu da uplay üzerinden aktif ettim. Fakat sorun şu ki oyun yüklendi ama açılmıyor, tam açılacakmış gibi oluyor aniden kapanıyor. Hiç bir hata mesajı uyarı vs. vermiyor. Oyun Windows'un yüklü olduğu dizinde değil yani D/Program Files (x86) kurulu. Aynı yerde Tom Clancy's The Division Beta'da kurulu fakat o çalışıyor. Sanırım sorun farklı dizinde olması değil. Oyunu silip tekrar indirip kurdum yine olmadı, verify files yapıp onarmayı denedim o da olmadı hatta Uplay'i silip tekrar kurdum nafile. Google da çok araştırdım bir sonuç bulamadım. Yani kısacası aklıma gelen herşeyi denedim. Benim aklıma gelmeyen veya bilmediğim atladığım bir yer varsa burdan yardımcı olursanız çok sevinirim. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Sayın @Recep Baltaş yardım ederseniz sevinirim. Sorun ile ilgili video ekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar biri Allah aşkına yardım etsin ne olur. Ben hiç bir oyunda bu kadar çok uğraşmadım, yeri geldi korsan oyun indirdim böylesine bir sorun yaşamadım görmedim duymadım. Hiç bir hata mesajı vermeden oyundan atıyor. Verdiğim paraya yazık. Aldığıma alacağıma pişman oldum kaç gündür uğraşıyorum. En son C diskinede kurdum oyunu ama o da olmadı. Lütfen biri yardım etsin.

Sorun çözülmüştür konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı