Rainbow Six Siege alınır mı?

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar, öncelikle bu oyunu online oynamak için almayı planlıyorum. Birkaç sorum olacak:
1. Şu an hâlâ online oynamak için alınır mı? Yani diğer oyuncuların benden çok güçlü olmuş olma ihtimalleri var mıdır?
2. Alışma süreci çok sürer mi? Zorluğu nasıldır?
3. Steam'de Hangi sürümü alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- eğer benim kadar kolsuz değilsen ve azıcık FPS deneyimin varsa o kadar zorlamaz.
2- 10-20 saate temel şeyleri çözersin. Lakin her şeyi çözmek için bir 50 saat gömmek gerekir herhalde.
3- Gold edisyon almıştım ben. 4 atak 4 defans operatörü verdi. Recruit oynamaktan kurtulmuştum. Tavsiyem o.
Bana sorarsan alınır. 135 saatim var hala zevk alıyorum.

Deluxe alın.
Sizden çokta önde olmazlar liginize yerleştiğinizde anca sizin kadar bilirler.
Tam anlamıyla oyunu kavramak zor çünkü 20 adet harita var ve yaklaşık 1 harita 3 cs haritası ediyor. Daha önce videolarını falan izlemediyseniz mekanikler 30 40 saatinizi oyunu tam anlamıyla anlamanız en az 130 140 saat sürecektir.

1. Şu an hâlâ online oynamak için alınır mı? Yani diğer oyuncuların benden çok güçlü olmuş olma ihtimalleri var mıdır?
Oyunu dehşet şekilde oynayan insanlar var, ancak bir süre sabredip sürekli oynarsan onlardan pek farkın kalmaz. Haritayı ezberledin mi gerisi yavaş yavaş ip söküğü gibi gelir zaten.
2. Alışma süreci çok sürer mi? Zorluğu nasıldır?
Alışma süreci tamamen sana bağlı, kimisi 10 saatte alışırken kimisi 100 saatte anca alışıyor. Oyun zor ve stratejik, yani çok iyi düşünmen ve haritayı bilmen gerekiyor.
3. Steam'de Hangi sürümü alınmalı?
Eğer bütçem yeterli diyorsanız Ultimate alıp geçin, tabii bütçem kısıtlı derseniz de en düşük sürümünü yerine 10 TL daha koyup Deluxe alın derim.

PC'de 500 saatim var. En aktif topluluğa sahip online oyunlardan birisi. Kesinlikle alınır. Temel kontrollere alışmak 50 saat sürer. Mümkün olduğunca gerçekçiliği amaçlıyor çünkü. Tüm haritaları öğrenmek, taktiklere alışmak vs. en azından 300 saat sürer. Oyun çok stratejik. Valorant gibi CS:GO gibi değil yani. Haritalar çok katlı, çoğu duvar kurşun geçiriyor vs. Ultimate almaya bulaşmayın. Boş para. Gold veya Deluxe alın. Deluxe alırsanız kalan tüm operatörleri açmanız 800 saat sürecektir. Ben oyuna bir miktar para yatırmıştım, 450 saatte hepsini açabildim.

1. Hala çok sayıda oyuncu var ve hileler çok çabuk banlaniyor daha hile denk gelen görmedim
2. alışma süreci çooookkk uzun sürer. Ben bu oyunu öğrendim demek için YouTube videoları+70 level olmak gerek en az. O da nereden baksan 250 saat sürer.
3. Alacaksan bütçeni zorlamayacaksa deluxe edition al ama standart alınca çok da zorlanmazsın ilk 16 karakteri birkaç gün içinde açarsın.
Sana en önemli tavsiyem arkadaşın veya öğretecek kimsen yoksa kesinlikle alma. Ben tek başıma oynamayı severim CS Valo Warzone tarzı oyunlar oynuyordum o yüzden aldım. Ancak bir yerden sonra öğrenilmiyor oyun. Sürekli yerinde sayıyorsun ben de öyle oldum ve bıraktım. Arkadaşın varsa kesinlikle al bundan başka online bir FPS oynamazsın o derece güzel yani :) Tercih senin.

23 liraya Epic Games'ten alıp, Ubisoft Connect üzerinden oynayabilirsiniz. Kesinlikle alınır. Oyun ilk 50 saatte fazla keyif vermeyebilir. Kill alamayabilirsiniz. Oyunu öğrenmeye çalışın. 'Hızlı Karşılaşma' girmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı