Rainbow Six Siege almaya değer mi?

lexcons

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar akşam indirimi bitiyor ama almakta kararsızım. Alırsam Deluxe Edition alacağım. Sizce oyunu almaya değer mi? Yoksa almayıp Cyberpunk 2077 için mi biriktiriyim? Oyun güzel gibi duruyor fakat boşa para vermek istemediğim için bir daha sormak istedim bu soruyu.

Arkadaşlar akşam indirimi bitiyor ama almakta kararsızım. Alırsam Deluxe Edition alacağım. Sizce oyunu almaya değer mi? Yoksa almayıp Cyberpunk 2077 için mi biriktiriyim? Oyun güzel gibi duruyor fakat boşa para vermek istemediğim için bir daha sormak istedim bu soruyu.
Ben FPS oyunlarını severek oynayan biriyim. Fakat Rainbow Siege nedense sevemedim ve geriye iade ettim. Bana soracak olursanız Cyberpunk 2077 için biriktirirdim.

Hocam burada 2077 için durumunuz da önemli. Evet R6 kendini kanıtlamış popüler bir oyun fakat eğer kısa süre içerisinde 250 tl biriktiremem diyorsanız 2077 yi alın derim. Çünkü o oyunun da fiyatı artacak. Ama R6 illaki bu indirime tekrar girecek. Bu haliyle ben önce 2077 alırdım.

İçinde bol operatör olan versiyonunu alırsan daha sarar Deluxe büyük ihtimal öyle. Sürekli yeni karakter özellikleri deneyerek oynayabilirsin hep aynı şeyi oynamak beni sıkmıştı. Genel anlamda yorumum beni yine sıktı çünkü çok dar alanda çatışma fazla klostrofobik o yüzden sevemedim. Geniş alanda çatışmalı oyunları seviyorum.

Geri
Yukarı