Rainbow Six Siege Anlık Kasmalar

megastasyon

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizik Mühendisi
Başlıktan da belirttiğim üzere rainbow six siege oynarken oyun anlık kasmalar yaratıyor ve bu tam bir çileye dönüyor. İlk oynadığım zamanlarda hiç bir sorun yoktu ama bu son 1 aydır bu kasma sorunu var ve beni oyundan soğuttu. Ayrıca karakter seçim ekranına girmiyor oyun karakter seçim ekranında kasıyor. Bende karakter seçemeden oyun oynamak zorunda kalıyorum. Bunları nasıl düzeltirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun darboğaz, işlemcine OC yaparak biraz daha fazla performans alabilirsin veya ayarları kıs. Ayarların nasıl ?

Sisteminize virüs taraması da yapın.

Sorun darboğaz, işlemcine OC yaparak biraz daha fazla performans alabilirsin veya ayarları kıs. Ayarların nasıl ?

Sisteminize virüs taraması da yapın.
İşlemcim normalde 4.0 ghz de oc idi. O şekilde bile kasıyordu oyun. Ayarlar konusuna gelirsek tüm ayarları denedim en düşükten en yükseğe kadar. Virüs taramasıda yaptım farklı virüs programlarından ayrıca orjinal bunların hepsi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı