Rainbow Six Siege bağlantı hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Oyunu aldığımdan beri bu hatayı alıp duruyorum bir maç girdiğimde ötekine giremeden bu hatayı alıyorum çıldırmama az kaldı hata bu çözümlere baktım hiçbiri işe yaramadı. Oyunu aldığıma alacağıma pişman etti bu hata. Bir de bulut kayıtları eşleştirilemiyor diyor.

resim_2020-12-03_121607.png

Son düzenleme:
Ben Rainbow Six Siege'yi Epic Games'den almıştım Epic Games'den indirip oynadığımda bir şey yoktu.
2. sefer indireyim oynayayım dedim aynı hatayı bende aldım Ubisoft Connect'den oyunun ana satış yerinden indirirseniz sorun düzelir bende böyle sorun düzelmişti.

Sadece ranked a girerken mi oluyor? Ben ve arkadaşımdada oluyor ya beni atıyor ya onu.
Oyunu başlat dedim oyun yüklenip açılınca bu hatayı veriyor yani daha maça girmeden.

Ben Rainbow Six Siege'yi Epic Games'den almıştım Epic Games'den indirip oynadığımda bir şey yoktu.
2. sefer indireyim oynayayım dedim aynı hatayı bende aldım Ubisoft Connect'den oyunun ana satış yerinden indirirseniz sorun düzelir bende böyle sorun düzelmişti.
Epic Games'ten indirdim.

Oyunu başlat dedim oyun yüklenip açılınca bu hatayı veriyor yani daha maça girmeden.

Oyunun internete erişmesine izin verildiğinden emin olmanız gerekir; bu nedenle oyunu antivirüs ve güvenlik duvarınızdaki dışlamalar listesine ekleyin. Bu işe yaramazsa, belirli virüsten koruma özelliklerini devre dışı bırakmayı denemek veya virüsten koruma yazılımınızı tamamen devre dışı bırakmak gerek.
Bunu dene.
Eğer bu olmaz ise oyun dosyalarını doğrulamayı dene. Eğer bu da olmaz ise güvenlik duvarını kaldırın.

Son düzenleme:
Kendi kendine düzeldi biraz bekleyince.
Yarın sıkıntı olursa yazarım.
Çözülmedi sıkıntı yine oldu :( .

Son düzenleme:
Oyunu aldığımdan beri bu hatayı alıp duruyorum bir maç girdiğimde ötekine giremeden bu hatayı alıyorum çıldırmama az kaldı hata bu çözümlere baktım hiçbiri işe yaramadı. Oyunu aldığıma alacağıma pişman etti bu hata. Bir de bulut kayıtları eşleştirilemiyor diyor.

Eki Görüntüle 761954
aynı sorun ben de oyunun ortasında oluyor ve maça da geri bağlamıyor maalesef üstüne 1 saat 2 saat üzeri banlar yiyorum sorunun çözümü varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı