Rainbow Six Siege Black Ice Hesap Ne Kadar Eder?

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
2 tane Black Ice var. Oyunu 2 aydır oynuyorum, zor düşen bir skin diyorlar ama anlamadım.
Y1 ve Y2 paketleri açık 12.500'lük karakterlerin de %70'i açık diyebilirim, hesap kaç TL eder sizce?

1. Black Ice - Smoke'un 2. silahına düştü.
2. Black Ice - Twitch F2 silahına düştü

Son düzenleyen: Moderatör:
Maks 10 lira. O da skinler için değil oyunun kendisi için.
Tamam abartmayın arkadaşlar.
Ben de bir R6 oyuncusu olarak sana şunu söyleyebilirim; Oyunda skinler elbet çıkıyor bir şekilde.
Oyunun minumum satış değeri 26TL. Hadi indirime girdi vs. 13TL al sana 10TL.

Fakat bilinmeyen bir gerçek, bu oyunda karakter açmak öyle kolay değil gerçekten zaman alıyor ve öperatörlerin %70'inin açık olduğunu söylüyorsun bence bu oyunu oynuyorsan hesabını satma. 150TL falan rahat eder. Ama her sezon 7-8 tane yeni operatör çıkıyor. Ben her yıl "year pass" alırım.

Oyun CS değil, skinlerin pek bir kıymeti yok o yüzden artı bir değer değiller. Bu arada o hesabı 150 TL'ye alacak bir insan evladı bulamaz. Bir daha okursanız standart operatörlerin (12,500) %70'i açık diyor. :)

Oyundaki, elitler, skinler v.b. şeyler steam pazarında satılamadığı için, hesabınız bir değer elde etmiyor. Bu yüzden black ice skinide aynı şekilde.

Oyundaki, elitler, skinler v.b. şeyler steam pazarında satılamadığı için, hesabınız bir değer elde etmiyor. Bu yüzden black ice skinide aynı şekilde.
LoL oyununda da skinler satılmıyor fakat hesaba değer katıyor ve bu skinlere ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. Belli bir skin sayısından nadirliğinden sonra oyuncusu için her şey para eder.
Oyun CS değil, skinlerin pek bir kıymeti yok o yüzden artı bir değer değiller. Bu arada o hesabı 150 TL'ye alacak bir insan evladı bulamaz. Bir daha okursanız standart operatörlerin (12,500) %70'i açık diyor. :)
Y1 ve Y2 var diyor yani 1. ve 2. sezon operatörlerinin hepsi ve ayrı olarak 12500 olan operatörlerin bir kaç tanesi eksik diyor. Yazılanları tam okumadan yorum yapmayınız lütfen.

LoL oyununda da skinler satılmıyor fakat hesaba değer katıyor ve bu skinlere ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. Belli bir skin sayısından nadirliğinden sonra oyuncusu için her şey para eder.

Y1 ve Y2 var diyor yani 1. ve 2. sezon operatörlerinin hepsi ve ayrı olarak 12500 olan operatörlerin bir kaç tanesi eksik diyor. Yazılanları tam okumadan yorum yapmayınız lütfen.

Ya hocam, her şeye para, değer biçmeye çalışıyorsunuz ama bu tür oyunlar değer elde etmez. Lol ile bunu mu kıyaslıyorsunuz yani? İsterse Y50 olsun. Black ice skinide aynı şekilde oyun içinde çantadan çıkmakta ve şans! Bunun için steam hesabına değer biçersin oyuna değil!

Skinler her oyunda her hesaba rakamsal olarak değer katmaz. Şöyle yapalım ozaman. Hesaba 150 lira değer biçmişsiniz. 150, 200 lira bandında satılan steam hesaplarından haberiniz yok heralde, bırakın içi dolu R6 hesabını yanında onlarca oyun var. Kaldı ki sadece R6 arayanlar da bu parayı vermezler. Daha bir kaç gün önce sadece 4 operatör (Tachanka, Thatcher, Frost, Fuze) açık olmayan hesabı arkadaşım 30 lira gibi komik bir fiyata aldı. :)

Geri
Yukarı