Rainbow Six Siege Black Ice Hesap Ne Kadar Eder?

Ya hocam, her şeye para, değer biçmeye çalışıyorsunuz ama bu tür oyunlar değer elde etmez. Lol ile bunu mu kıyaslıyorsunuz yani? İsterse Y50 olsun. Black ice skinide aynı şekilde oyun içinde çantadan çıkmakta ve şans! Bunun için steam hesabına değer biçersin oyuna değil!
Emek verilen şeyler hakkını almalı. R6 sadece Steam üzerinden oynanmıyor yalın olarak Ubisoft hesabını da kullanabiliyor.
Skinler her oyunda her hesaba rakamsal olarak değer katmaz. Şöyle yapalım ozaman. Hesaba 150 lira değer biçmişsiniz. 150, 200 lira bandında satılan steam hesaplarından haberiniz yok heralde, bırakın içi dolu R6 hesabını yanında onlarca oyun var. Kaldı ki sadece R6 arayanlar da bu parayı vermezler. Daha bir kaç gün önce sadece 4 operatör (Tachanka, Thatcher, Frost, Fuze) açık olmayan hesabı arkadaşım 30 lira gibi komik bir fiyata aldı. :)
Umarım Steam üzerinden ucuza aldım diye sevindiği hesap geri alınmaz. Ne diyelim haydan gelen huya gider. Anlatacağımı anlattım kanaat getirmek size kalmış arkadaşlar.

Emek verilen şeyler hakkını almalı. R6 sadece Steam üzerinden oynanmıyor yalın olarak Ubisoft hesabını da kullanabiliyor.

Umarım Steam üzerinden ucuza aldım diye sevindiği hesap geri alınmaz. Ne diyelim haydan gelen huya gider. Anlatacağımı anlattım kanaat getirmek size kalmış arkadaşlar.

Emek verilen şeyler hakkını almalı diye bir düşünce olabilir buradaki mevzu farklı. Oyun içinde satılmayan bir şey için değer istiyorsunuz. Pazarı yok bunun, emekte yok ayrıca. Şans diyorum tamamen. Açılan paketlerden şansa çıkan bir silah skini. Neyin değeri hakkı hala.

Yani şu oyun sektöründe her şeye para biçilmesinden yıldım artık. Oyun içinde şansa çıkan öğe yarın sanada çıkar. Bu nadiren çıktı diye değerli olabilir kimileri gözünde ama satılamayan şeyin oyun için değeri yoktur!

Emek verilen şeyler hakkını almalı diye bir düşünce olabilir buradaki mevzu farklı. Oyun içinde satılmayan bir şey için değer istiyorsunuz. Pazarı yok bunun, emekte yok ayrıca. Şans diyorum tamamen. Açılan paketlerden şansa çıkan bir silah skini. Neyin değeri hakkı hala.

Yani şu oyun sektöründe her şeye para biçilmesinden yıldım artık. Oyun içinde şansa çıkan öğe yarın sanada çıkar. Bu nadiren çıktı diye değerli olabilir kimileri gözünde ama satılamayan şeyin oyun için değeri yoktur!
Yorumları okumadan cevap vermeyelim, ben zaten hesaba para biçtim. "Oyunda skinler elbet çıkıyor bir şekilde. " demişim.

Tartışmayalım, nihayetinde hesabın değerini belirleyen alıcılardır. Herkese iyi oyunlar.

Tamam abartmayın arkadaşlar.
Ben de bir R6 oyuncusu olarak sana şunu söyleyebilirim; Oyunda skinler elbet çıkıyor bir şekilde.
Oyunun minumum satış değeri 26TL. Hadi indirime girdi vs. 13TL al sana 10TL.

Fakat bilinmeyen bir gerçek, bu oyunda karakter açmak öyle kolay değil gerçekten zaman alıyor ve öperatörlerin %70'inin açık olduğunu söylüyorsun bence bu oyunu oynuyorsan hesabını satma. 150TL falan rahat eder. Ama her sezon 7-8 tane yeni operatör çıkıyor. Ben her yıl "year pass" alırım.
Starter Edition olduğu için açmak zaman alıyor. Hatta bu da bir "-". Ayrıca 150 liraya alıcı bulursan satarsın. Kimsenin alacağını sanmam. Ama içinde R6 parası var dersen, miktarına göre fiyatı artar. Ama bence çok fazla bir şey elde edemeyeceği için satılmamalı.

Oyun CS değil, skinlerin pek bir kıymeti yok o yüzden artı bir değer değiller. Bu arada o hesabı 150 TL'ye alacak bir insan evladı bulamaz. Bir daha okursanız standart operatörlerin (12,500) %70'i açık diyor. :)
Y1 ve Y2 Komple açık.
Yorumları okumadan cevap vermeyelim, ben zaten hesaba para biçtim. "Oyunda skinler elbet çıkıyor bir şekilde. " demişim.
Kral adamsın, yazacaklarımı yazmışsın hocam. :)

Merhabalar konuyu 2 sene sonra tekrardan hortlatıyorum r6'te black ice bulunan bir hesap almak istiyorum fakat hesabın çalıntı olmaması sahibinden direkt alabileceğim ve hesap bilgilerinin değişebileceği bir hesap istiyorum satan varsa güvenilir bi şekilde nasıl alabilirim teşekkürler.
Y1 ve Y2 komple açık.

Kral adamsın, yazacaklarımı yazmışsın hocam. :)

Hesabı halen satmayı düşünür müsünüz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı