Çözüldü Rainbow Six Siege "Bozuk Hafıza" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xMagician

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar. Son 2 gündür resimdeki hatayı alıyorum. Rekabetçi veya normal oyun fark etmeksizin her seferinde harita engelleme aşamasından sonra oyundan atılıyorum. İnternette herhangi bir çözüm bulamadım. RAM'im gayet yeterli ve HDD'de yer de var, donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum. Steam'den dosya doğrulama yaptım, işe yaramadı. Bu sorun hesabımda iki adımlı doğrulama yaptıktan sonra ortaya çıktı. Çözümünü bilen var mı?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayılı olduğuma eminim, internette kesinlikle bulamadım bu hatayı. Ubisoft Live Support sadece İngilizce, Fransızca ve Almanca destek verebiliyorlar. Yabancı dilime güvenemiyorum.
Anladim. Ailenizde veya arkadaslarinizda iyi bilen biri varsa yardim rica edin. Yoksa bir abdest tazeleyip oyunu yeniden kurun. Sans diliyorum size :).

Selamlar. Son 2 gündür resimdeki hatayı alıyorum. Rekabetçi veya normal oyun fark etmeksizin her seferinde harita engelleme aşamasından sonra oyundan atılıyorum. İnternette herhangi bir çözüm bulamadım. RAM'im gayet yeterli ve HDD'de yer de var, donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum. Steam'den dosya doğrulama yaptım, işe yaramadı. Bu sorun hesabımda iki adımlı doğrulama yaptıktan sonra ortaya çıktı. Çözümünü bilen var mı?

Eki Görüntüle 891979

Çözebildin mi sorunu?

Günler sonra sorunu çözebildim. Aslında @Tek7HackDedi hocam ilk başta söylemiş ancak dikkatsizliğim yüzünden sorunu çözmem bu kadar uzun sürdü. Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik kısmından Windows'u elle güncelleyince sorun çözüldü. Normalde otomatik olarak güncellenmesine güvenerek ve Windows Update kısmındaki "Güncelsiniz" yazısına aldanarak hata yapmışım. Biraz altta "20H2" güncellemeleri varmış. @batuhan6213 sizde de aynı hata varsa çözümü bu olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı