Çözüldü Rainbow Six: Siege "C++ runtime libary" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Lian_Li

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass aldım ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege indirmek istiyordum fakat (Ubisoft Connect üzerinden indirtiyor) oyunu indir dediğimde karşıma "Microsoft Visual C++ runtime libary" hatası çıkıyor. Hata ekranının fotoğrafını bırakırım. CMD üzerinden bcdedit /set ıncreaseuserva 2800 yazdım (internette birkaç yerde gördüm) ama hiçbir şey olmadı. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• hatar6s.png
    hatar6s.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sorun her ne kadar ilk bakışta Microsoft Visual C++ paketleri kaynaklı dursa da öyle değil. Güvenli internetten kaynaklanıyor. İnternet sağlayıcınıza ulaşıp güvenli interneti kapattırın.
Tüm visual c++ runtimelarını denetim masasından kaldırıp bunu kurar mısın?

şunu deneyin bence
Aynı anda attım kusura bakmayın.

Şunu deneyin bence.

Tüm Visual C++ runtimelarını Denetim Masası'ndan kaldırıp bunu kurar mısın?

Aynı anda attım kusura bakmayın.

Bunları denedim hatta 2 defa denedim ama olmadı.

Yüksek ihtimal "Microsoft Visual C++ Redistributable" paketlerinin herhangi birinin eksikliği bu durumu oluşturuyor. Şuradaki adresten size uygun x64/x32 sürümlerinin bilgisayarınız üzerinde kurulu sürümlerle karşılaştırarak eksik paketleri indirerek kurunuz.

Denetim masası üzerinden hangi paketlerin sizde olup, olmadığını anlayabilirsiniz. Bu şekilde bakarak yüksek sürümlerden aşağıya gelerek deneyebilirsiniz. Oyunların yıl farklarından dolayı istekleri maalesef değişiyor.
1653078149000.png

Bu sorun her ne kadar ilk bakışta Microsoft Visual C++ paketleri kaynaklı dursa da öyle değil. Güvenli internetten kaynaklanıyor. İnternet sağlayıcınıza ulaşıp güvenli interneti kapattırın.

Çözüm

Geri
Yukarı