Rainbow Six Siege Düşük FPS Sorunu

MemoFlash

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç ay önceye kadar kasma sorunum yoktu ve rahat rahat oynuyordum. Oyun medium ayarlarda 60 FPS'yle 50 arası gidip geliyordu sonra uplayden mi kaynaklı bilmiyorum. artık oyuna girdiğimde 60 FPS'de başlıyorum. 10 saniye sonra 30 FPS'ye düşüyor ve artmıyor hatta bazen 28 falan da oluyor ve ayarları en düşüğe getirdiğim ve çözünürlüğü düşürdüğüm zaman da yine sonuç aynı. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz? Bence sorun uplayden kaynaklı. Oyunlarının optimizasyonu çok kötü. Aynı sorunu sSeep'te de yaşıyorum ama eskiden olmuyordu neyse lütfen yardımcı olun benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

Sistemim:
Ekran kartı GT 750M i7 4510u 2.00GHZ
16GB RAM Windows 10 64 bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç ay önceye kadar kasma sorunum yoktu ve rahat rahat oynuyordum. Oyun medium ayarlarda 60 FPS'yle 50 arası gidip geliyordu sonra uplayden mi kaynaklı bilmiyorum. artık oyuna girdiğimde 60 FPS'de başlıyorum. 10 saniye sonra 30 FPS'ye düşüyor ve artmıyor hatta bazen 28 falan da oluyor ve ayarları en düşüğe getirdiğim ve çözünürlüğü düşürdüğüm zaman da yine sonuç aynı. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz? Bence sorun uplayden kaynaklı. Oyunlarının optimizasyonu çok kötü. Aynı sorunu sSeep'te de yaşıyorum ama eskiden olmuyordu neyse lütfen yardımcı olun benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

Sistemim:
Ekran kartı GT 750M i7 4510u 2.00GHZ
16GB RAM Windows 10 64 bit

Kardeşim öncelikle technopat da bulunan temel sistem bakım rehberini uygulamanı öneririm(şuan bende de rainbow fps sorunu var bende bu bakımı yapıyorum sana bunu yazarken)

Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

Daha sonra geforce sürücülerini güncelle ve oyununu experience üzerinden optimize ederek aç derim.
Yine sonuç vermezse nvidia denetim masasından program ekle den rainnbowu seçip ayarlarını değiştir.
upload_2017-3-18_12-38-45.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı