Rainbow Six Siege Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

jannapref

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar. Yakın bir arkadaşımın yaşadığı problem üzerine açıyorum bu konuyu. Kendisindeki dizüstü bilgisayarın sistem özelliklerini aşağıya bırakacağım fakat F1 2020, PUBG gibi oyunlarda gayet akıcı (kaç olduğunu hatırlamıyorum fakat en azından 60'tan yüksek olduğuna kesin eminim) değerler alırken R6 Siege'de en düşük ayarlar ve 1280x720 çözünürlükte 45 FPS değerine zor dayanıyor. Birlikte birkaç el oynayalım diye girdik, manzarayı görünce ben de inanamadım. Bunun nedeni ne olabilir, nasıl çözebiliriz?

Sistem Özellikleri:
-Intel Core i5-9300HF
-NVIDIA GTX 1650
-8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam evet denedik.

Hocam yüksek ayarda da oynamayı denedik, GeForce Experience aracılığıyla en sola, performansa çekerek oynamayı da denedik arasında neredeyse hiçbir fark yok desem yeridir.

Hocam Vulkan ile başlatmadık maalesef.

Bir deneyelim fakat zannetmiyorum bizim için çözüm olacağını çok teşekkür ederim sağ olasın.

Hocam GeForce Experience aracılığı ile optimize etmedik fakat ayarları en sola, performansa çekmeyi denedik yine çözüm olmamıştı. Optimize etmeyi de bir deneyelim, teşekkür ederim sağ olasın.

Çözüleceğini düşünüyorum hocam. Ben en düşük ayarlarda girmeyi denedim. Bir de baktım ki sabit 24FPS. Optimize edince düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı