Rainbow Six Siege Ekran Kartı Geçiş Sorunu

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konuya hala bir çözüm bulamadım. Eski ekran kartım zaten AMD Radeon 6570'di ve ciddi anlamda kasma yaşıyordum. Youtube'da biraz kasmasını araştırdım. Oyunun belgelerimden gpuadaptor kısmını 1'den 0'a çektim. Çekmez olaydım oyun bir daha ekran kartımı gormedi. Ayarı 0'a da getirince Intel HD 4000'i görüyor. 1'de girersem oyun hiçbir hata vermeden açılmıyor, kapanıyor.
Ekran kartımı da değiştirdim sorun hala aynı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistemim;
  • MSI GTX 1050
  • Intel i3-2120
  • 8 GB RAM
  • Windows 7 64bit
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dediğim sorun windows 10 dan kaynaklı 7 için bilmiyorum birşeyler bulursam yazarım.
Nvidia denetim masasından r6 yı eklermisin.
Rainbow six ile windows 10 arasında bir güncellenerek dolayı sorun çıkıyordu R6 exe dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk sekmesinden tam ekran iyileştirmesini devre dışı bırak muhtemelen sorunun sebebi budur.

Dediğiniz yöntemi yapmaya çalıştım. Fakat sistemim Windows 7 ve uyumluluk sekmesinde tam ekran iyileştirmesi kısmını bulamadım.

Dediğim sorun windows 10 dan kaynaklı 7 için bilmiyorum birşeyler bulursam yazarım.
Nvidia denetim masasından r6 yı eklermisin.

Ekledim. Baya ayarlar var hiçbirine dokunmadım.
Herhangi bi çözüm bulabilen varsa yardımcı olabilir mi? Bir türlü geçiş yapmıyor ekran kartına aylardır 5 fps ile acı çekiyorum oyunda.
Oyunda her ne kadar harici ekran kartını çalıştırmayı denesemde ya oyunu açmıyor yada kartı görmüyor. İşlemcideki ekran kartını nasıl tamamen devre dışı bırakabilirim oyun hiçbir şekilde GTX 1050'yi görmüyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı