Rainbow Six: Siege en uygun nereden alınır?

Arkadaşlar Steam'de baktım 16 dolar şu an bayağı pahalı Ubisoft'un sitesine baktım Deluxe Edition ve standart Edition buldum 150-160 TL civarı bunlar ana oyun galiba değil mi?

Ubisoft connectte Deluxe Editionu 164.67 TL herhangi bir sorun yok oyunun kendisi. Standartındada, Deluxesindede ana oyun var yani.

Deluxe edition almanızı öneririm ekstra olarak ajan veriyor 10 civarı. Oynayarak oyun kredisiyle ya da parayla açabiliyorsunuz ama aradaki farka değer bence düz oyundansa.

Ubisoft Connect'te Deluxe Edition'u 164.67 TL herhangi bir sorun yok oyunun kendisi. Standartındada, deluxesindede ana oyun var yani.

Hocam Deluxe Edition'da ne var yani standartından farkı ne?

Deluxe edition almanızı öneririm ekstra olarak ajan veriyor 10 civarı. Oynayarak oyun kredisiyle ya da parayla açabiliyorsunuz ama aradaki farka değer bence düz oyundansa.
Uygun olmasına sevindim valla.

Hocam Deluxe Edition'da ne var yani standartından farkı ne?

Uygun olmasına sevindim valla.

Standartında ana oyun var sadece. Deluxede ise "Tom Clancy's Rainbow Six® Siege Deluxe Edition, oyunun tamamını ve 1. ve 2. Yıllardan 16 operatörü içerir." böyle yazıyor, ekstra bir kaç kostüm falan ekliyor büyük ihtimalle.

Ekran görüntüsü 2024-05-13 235651.png

Steam'den aldım ben. indirim beklersen o şekilde alabilirsin. 2.19$'a almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Epic ödülleriyle almanız bu konuda neye yardımcı oldu?

Steam'den aldım ben. İndirim beklersen o şekilde alabilirsin. 2.19$'a almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Bir kere düşmüş 3.19 dolara. O da bankanın komisyonu falan 120 civarı tutar. Bu düz sürüm bir de. Epic'ten alınabilir fiyatta.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-13 235833.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-13 235833.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleyen: Moderatör:
Epic ödülleriyle almanız bu konuda neye yardımcı oldu?

Bir kere düşmüş 3.19 dolara. O da bankanın komisyonu falan 120 civarı tutar. Bu düz sürüm bir de. Epic'ten alınabilir fiyatta.
Ben şahsen steam'cıyım arkadaşı bilemeyeceğim orada ucuzsa oradan alsın tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı