Rainbow Six Siege FPS Drop

Kaan Gönül

Hectopat
Daha fazla  
R6’da normalde 75-90 FPS arası alıyodum Windows 10’dan de 7’ye geçtim her oyunda FPS artışı oldu fakat R6’da raund başı 35-40 FPS ile başlıyor mouse yavaş dönüyo 5 saniye sonra düzeliyor fakat sık sık oyunun içinde yine aynı problem oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
R6’da normalde 75-90 FPS arası alıyodum Windows 10’dan de 7’ye geçtim her oyunda FPS artışı oldu fakat R6’da raund başı 35-40 FPS ile başlıyor mouse yavaş dönüyo 5 saniye sonra düzeliyor fakat sık sık oyunun içinde yine aynı problem oluyor.
Neden 7 ye döndünüz ki? Hem güncelliğini yitirmiş hemde güvenli bir işletim sistemi değil. 10'a tekrardan dönmenizi tavsiye ederim. Sürücülerinizi eksiksiz kurduktan sonra problem olacağını düşünmüyorum.

Neden 7 ye döndünüz ki? Hem güncelliğini yitirmiş hemde güvenli bir işletim sistemi değil. 10'a tekrardan dönmenizi tavsiye ederim. Sürücülerinizi eksiksiz kurduktan sonra problem olacağını düşünmüyorum.
İşlemcim eski ssd yok cok sıkıntı yaşıyodum şuan windows 7 daha rahat ve sıkıntısız çalışıyo wındows 10da daha buyuk problemler vardı
Sistem özelliklerinizi belirtin.
AMD FX4300
GTX 1060
8GB RAM

Arkadaşlar bu konu ile ilgili şunu söyliycem üzerinden zaman geçti darboğaz kaynaklı fps drop nasıl olduğunu biliyorum bu oyle birşey değiş 90 fps lerden 5 sanıyelıgıne 30a 40 a dusmesı darbogazla alaka degıl

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı