Rainbow Six Siege Grafik kayması

ByRouge

Hectopat
Arkadaşlar Rainbow Six Siege oyununa girdiğimde resimlerde olduğu gibi görüntüde hareketlenme oluyor. Oyna dediğimde ise oyundan atıyor. Ana menü giriş ekranıda bununla aynı sorun var.
Bazı çözüm yolları denedim, DDU ile ekran kartı driverimi kaldırdım. Oyunu silip tekrar yükledim fakat düzelmedi.

Intel HD grafik ile oyunu açınca sıkıntı çıkmıyor, görüntü normal fakat malum FPS çok düşük.
Oyunu ilk aldığımda 1-2 gün gayet normal oynamıştım. Bir gün oyundayken yine ekran görüntüsü resimlerdeki gibi inanılmaz derecede bozuldu ve oyundan attı. O günden sonra bu hale geldi.
NOT: Başka oyunlarda bunun gibi bir sorunla karşılaşmıyorum.
Sistem Özelliklerim:
  • Nvidia GT730m 2GB
  • Intel Core i5 4210U işlemci
  • 8GB RAM
  • Windows 10 64bit işletim sistemi
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bu oyunda mı sorun oluyor? Oyun dosyalarını doğrulamayı dene. Ekran kartında da sorun olabilir. Farklı bir sürücüyü yükleyerek de deneme yapabilirsin.
evet sadece bu oyunda oluyor. oyun dosyalarını birkaç kez doğruladım. fakat fark omladı. Ama dediğiniz gibi farklı bir sürücü yükleyip deneyebilrim.Teşekkür ederim
DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp bir iki sürüm önce driverı kur yine olacak mı ?
Teşekkür ederim söylediğinizi deneyeceğim.
Farklı bir sürücü kurdum fakat bir fark olmadı yine aynı hatayla krşılaştım :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı