Rainbow Six: Siege hala alınır mı?

Woonzy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Oyun eskisi gibi aktif mi ve Epic Games üzerinde lüks Edition Steam'deki Deluxe mü oluyor?

Oyun eskisi gibi aktif mi ve Epic Games üzerinde lüks Edition Steam'deki Deluxe mü oluyor?
Çok büyük bir kitlesi vardır. Olgun insan oyunudur öyle valorant gibi oyunlarda gördüğün köylü insanlardan bulamazsın. Multi fps oyunu arıyorsan mutlaka başlaman gereken bir oyun.

alınmaz bence çünkü 1 buçuk yıl önce falan aldım ve maksimum 3 4 saat oynamışımdır fazla sarmıyo arkadaşın olmadığı sürece.

Kesinlikle alınabilir bir oyun. Öğrendikten ve alıştıktan sonra saran bir oyun. 2000 saatim var ve hala oynamaya devam ediyorum.
Alabilecek durumdaysan kesinlikle Deluxe Edition paketini al. Soruna gelecek olursak, evet lüks sürüm oyunun deluxe sürümü.

R6 oynayan arkadaşım yok, tek sarmaz mı?
İlk zamanlar oyunu öğrenme aşamasında saracağını tam olarak düşünmüyorum. Ama alışırsan solo oyun atmak ayrı eğlenceli.

R6 oynayan arkadaşım yok, tek sarmaz mı?
Dostum Valorant oynayan biri muhtemelen bakma sen ona. Tek başına da çok güzel sarar. Hatta gerçekçilik üst düzey olduğu için herhangi bir silahla kafadan bir mermiyle rakibin canını alabilirsin. Öyle her oyunda olduğu gibi 5 şarjör mermi boşaltmana gerek yok. Adam gibi adam oyunudur.

Epic Gamesteki lüks edition deluxe oluyor değil mi onu alacağım.
1711132226019.png

Evet. Resimde de Deluxe Editon resmi mevcut. Deluxe pakette ki içerik gibi 16 karakteri veriyor.
Oyun hakkında elimden geldiğince yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı