Rainbow Six Siege halen alınır mı?

Charles Bronson

Kilopat
Rainbow Six Siege indirime girmiş. Birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.
  1. 2019'da bu oyun hala alınabilir durumda mı?
  2. Çevremde bu oyunu oynayan kimse yok şuan, tek başıma oynasam zevkli olur mu?
  3. Oyunda herhangi bir hile durumu var mı?
  4. Oyunun hangi paketini almak gerek, standard edition iş görür mü?
  5. X4 950 + RX 560 4GB sistem bu oyunu akıcı bir şekilde oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala alınır alma imkanın varsa Standart alırsın. Ancak DLC'li operatörleri baya zor açarsın. Complete Edition ise tüm karakterleri açıyor diye biliyorum son sezon hariç.
Çoğu kişi oyundan arkadaş buluyor yani o konuda sıkıntı olmaz çok Türk var ve bazıları tam kanser.

1. Oyun hala oynanıyor, turnuvaları yapılıyor. Yani alınır.
  2. Takım halinde oynanan her oyun gibi, arkadaşlarla oynamak pek tabii daha keyifli.
  3. Hile durumunu bilmiyorum.
  4. Bir üst paketi alırsan eğer, daha hızlı başlangıç yapmış olursun. Daha fazla karakter seçeneği olur.
  5. İşlemciyi yoğun kullanan oyun olduğu için işlemci darboğazı yapabilir, ancak yine de çok düşük FPS'ler olmadan oynanır.

Son düzenleme:
1000 Saat R6 oynamış birisi olarak sorularına bir nebzede olsa cevap verebilirim.

2019'da bu oyun hala alınabilir durumda mı?
2019'da hala bu oyun satın alınabilir durumda, farklı etkenlere de bağlı olarak, minimum 200 saat kendini oynayacaktır.

Çevremde bu oyunu oynayan kimse yok şuan, tek başıma oynasam zevkli olur mu?
Youtube'da Jabba diye bir kanal var. O adamın videolarını izleyebilir, Discord'una gidebilirsin. Sürekli aktif bir oyuncu kitlesi bulabilirsin orada.

Oyunda herhangi bir hile durumu var mı?
Herhangi bir hile olduğunu söylemek zor. Ancak makro yaygın şekilde kullanılıyor.

Oyunun hangi paketini almak gerek, standard edition iş görür mü?
Boş zamanınız varsa ve fazla para vermek istemiyorsanız, Starter'da tercih edilebilir oynayarak operatör açabilirsiniz. Şahsen minimum standart almanızı tavsiye ederim.

X4 950 + RX 560 4GB sistem bu oyunu akıcı bir şekilde oynatır mı?
GT840M'li dizüstü bilgisayarımda en düşük ayarlarda 60FPS alabiliyorum. RX560 ile daha fazlasını alacaksınızdır ancak sisteminizi Youtube'a yazıp test videolarını incelemeniz daha sağlıklı olacaktır.

1. Oyun hala oynanıyor, turnuvaları yapılıyor. Yani alınır.
  2. Takım halinde oynanan her oyun gibi, arkadaşlarla oynamak pek tabii daha keyifli.
  3. Hile durumunu bilmiyorum.
  4. Bir üst paketi alırsan eğer, daha hızlı başlangıç yapmış olursun. Daha fazla karakter seçeneği olur.
  5. İşlemciyi yoğun kullanan oyun olduğu için işlemci darboğazı yapabilir, ancak yine de düşük çok düşük FPS'ler olmadan oynanır.
Hile durumu neredeyse hiç yok diyebilirim.

Dostum 3000 saat oynanmam var şu anda oyun biraz pahalı kur seviyesinden dolayı indirimde 25 liraya düşüyor bekleyebilirsin ama bekleyemem dersen de alabilirsin değer

En son indirimdeydi hala alabilirsin benim de 500 saatim var hepsini sadece bir yazda kastım. Yemeyip içmeyip oynadım o kadar keyifli oyun. Bıktırmıyor çok, indirimde alırsan can da acıtmıyor ama oyunun bazı kontrollerine alışmak zor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı