Rainbow Six Siege kurulum devam ediyor

İşletim sistemi
Windows 10

batuhan123z

Centipat
Daha fazla  
Geçen gün Rainbow Six Siege indirdim Epic Games'ten 80 GB, bugün girmeye çalıştığımda doğrulama devam ediyor da kalıyor. Uplay'den de 60 GB oyunu tekrar indiriyor galiba. Bunun bir çözümü var mı yoksa indirmem mi lazım 60 GB? Bir de Epic'ten nasıl dosya doğrularım üç noktaya basınca oyunun yanındaki doğrula çıkmıyor.

Normaldir. Yavaş indirmesi normal. Yada internetiniz çok yavaştır. Cyberpunk'u indirmeye çalışıyım dedim, Google 13 gün 5 saat filan dedi internet indirme hızı 20mbps galiba :D

Normaldir. Yavaş indirmesi normal. Yada internetiniz çok yavaştır. Cyberpunk'u indirmeye çalışıyım dedim, Google 13 gün 5 saat falan dedi internet indirme hızı 20Mbps galiba :D

Dün gece Epic'ten indirmesi bitti bugün girmeye çalıştığımda Uplay'den başladı indirme. Açıkçası indirmekte istemiyorum çünkü sanırım Uplay kendi içinden R6'yı indiriyor.

Geçen gün Rainbow Six Siege indirdim Epic Games'ten 80 GB, bugün girmeye çalıştığımda doğrulama devam ediyor da kalıyor. Uplay'den de 60 GB oyunu tekrar indiriyor galiba. Bunun bir çözümü var mı yoksa indirmem mi lazım 60 GB? Bir de Epic'ten nasıl dosya doğrularım üç noktaya basınca oyunun yanındaki doğrula çıkmıyor.
Hocam maalesef Epic Games'ten oyunu indirmeye çalıştığım her zaman ekstradan indirmek zorunda kalıyorum. Sanırım sağlayıcıdan kaynaklı bir problem bu. Steam'den alan arkadaşımda böyle bir problem olmuyor. Ama mecburen 60 GB indirmek zorundasınız.

Hocam maalesef Epic Games'ten oyunu indirmeye çalıştığım her zaman ekstradan indirmek zorunda kalıyorum. Sanırım sağlayıcıdan kaynaklı bir problem bu. Steam'den alan arkadaşımda böyle bir problem olmuyor. Ama mecburen 60 GB indirmek zorundasınız.

Konuyu diriltiyorum ama, aynı sorunu hala yaşayan arkadaşlar varsa Uplay'i indirsin oradan yüklesin. Fazla fazla yüklemesine gerek kalmıyor.

Geri
Yukarı