Rainbow Six: Siege ne zaman indirime girer?

atakoc

Hectopat
Oynamak istiyorum ama 84 TL de yuh yani. Biraz araştırdım ve internette 54 TL'ye anahtarını buldum. Ama SteamDB'ye girdiğimde de 20 TL'lere kadar indiğini gördüm. Sizce indirime ne zaman girebilir? Parasında değilim ama bende Steam olumsuz yorumlarında "Daha dün almıştım indirime girmiş"çilerden olmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamak istiyorum ama 84 TL de yuh yani. Biraz araştırdım ve internette 54 TL'ye anahtarını buldum. Ama SteamDB'ye girdiğimde de 20 TL'lere kadar indiğini gördüm. Sizce indirime ne zaman girebilir? Parasında değilim ama bende Steam olumsuz yorumlarında "Daha dün almıştım indirime girmiş"çilerden olmak istemiyorum.
Bu akşam 20.00 da yaz indirimleri başlıyor. 8 temmuza kadar sürecek.
35 tl gibi bir fiyata düşüyor alabilirsiniz.

Bu akşam saat 8 de yaz indirimleri başlıyor kesinlikle bekleyin tahminimce starter ı 35TL'ye düşecek ama ben Deluxe almanızı öneririm 45TL'ye.

Akşam 8 de indirimler başlıyor o zaman indirime girecektir hocam

İndirime ne zaman girer bilemem ama şunu söyleyebilirim satın al bir buçuk saat oyunu oyna yaz indirimleri bitene kadar oynama indirime girerse iyade et sonra tekrar satın al.

Bende indirimde almıştım 35 TL'ye düşmüştü.

Bu akşam saat 8 de yaz indirimleri başlıyor kesinlikle bekleyin tahminimce starter ı 35TL'ye düşecek ama ben Deluxe almanızı öneririm 45TL'ye.

Bazı operatörler açık oluyor Deluxe alırsan bence de 10 TL'ye değer ama yok normal alırım diyorsanda ilk operatörler zaten ucuza açılıyor.

Geri
Yukarı