Rainbow Six Siege Operation Grim Sky Çıktı!

OP mi? İkiside çöp. İkisinin de daha iyi alternatifleri mevcut, sadece oynanış biçimlerine benzer operatör olmadığı için profesyonel arenada iyi bir taktikle oynananırlarlarsa iş yapar.

Ultra doku paketi ile 93 GB olmuş. Doku paketi olmadan 62 GB indirme yapıyorsun.
Ultra Doku paketi olmadan 16 Mbps ile tahminen 10-12 saat arasında indirebilirsin.

Son düzenleme:
Rainbow six indirmeye kalksak kac GB indirmesi şu an ?

Screenshot_2.png

Bugün 16:00 saatlerinde güncelleme indirime sunuldu. Şu anda sunucularda oynayabiliyorsunuz.
Bazı sorunları var. Onlar için bir güncelleme geleceği kesin gibi duruyor.

Bu arada JabbaBC yeni içerik hakkında detaylar için bir video çekmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne gibi sorunlar acaba ?

Türk telekom kullanan arkadaşlar da pingler 100 150 lerde geziyor güncelleme öncesinde pingim 60 üstüne çıkmazdı bu ne rezil bir hale geldi böyle anlamadım...

Oyunun icine ettiler resmen. Ben anlamiyorum. Yahu yeni harita getirdin buglu olur anlariz, 4 yil once cikan harita niye buglaniyor. Durduk yere silahim niye buglaniyor, niye oyundan atiyor? FPS dusmesi falan, Zula'da bile bu kadar bug yok, adamlarin oyun
motorundan midir nedir buglu oyun cikariyorlar. Bir alternatif gelirse R6 hemen biter :facepalm::yumruk::lanet:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı