Rainbow Six Siege Operation Grim Sky Çıktı!

Türk telekom kullanan arkadaşlar da pingler 100 150 lerde geziyor güncelleme öncesinde pingim 60 üstüne çıkmazdı bu ne rezil bir hale geldi böyle anlamadım...

İlk defa böyle bir şeye denk geldim. Ben ve arkadaşlarım Türk Telekom kullanıyoruz ve aldığımız ping 70-100 arası. (Yeni güncelleme sonrası)

oyunun icine etdiler resmen ben anlamiyorum bu bugisoftu, yahu yeni harita getirdin buglu olur anlariz 4 yil once cikan hartia niye buglaniyor durduk yere silahim niye buglaniyor, niye oyundan atyiyor fps dusmesi falan, zulada bile bu kadar bug yok, adamlarin oyun
motorundan midir nedir buglu oyun cikariyoorlar bir alternatif gelirse r6 hemen biter:facepalm::yumruk::lanet:

Sanırım siz artık oyundan sıkılmışsınız. Yeni haritada bug olabilir normaldir. Ancak denk gelmedim hiç. Varsa da düzeltilir. Oyundan atması tamamen sizinle alakalı bir durum. Yine aynı şekilde FPS düşmesi de sizinle alakalı bir durum. Kısaca eleştirmeden önce düşünün bakalım nerede hata var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı