Rainbow Six Siege Operatör Önerisi

Hangisi ?

• Mira

• Frost

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Ecukulli

Hectopat
Daha fazla  
Beyler Rainbow 6 Siege'de kendime uygun operatör bulamıyorum. Mira ile Frost arasında kaldım. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası direk olarak öneri pek işe yaramıyor. İnternetinizi kesip veya Uplay'i kapatıp tüm operatörleri Custom mode'da deneyin. Takım olarak oynuyorsanız arkadaşlarının ihtiyacı olduğu karakterleride seçebilirsin.

Oyun içi seviyene göre değişebilecek bir soru. Oyunda kendinizi iyi buluyorsanız Mira alın fakat çok iyi değilim diyorsanız sadece takımınızın başına dert açmaktan başka bir işe yaramazsınız. Frost ise her seviyeden oyuncunun oynayabileceği bir karahter. Ölüsü bile maçı kazandırabilir.

Mira alındığı zaman camların çok etkili ve iyi yerlere koyulması gerek aksi taktirde o camlar karşı takıma yarayabilir. Frost ile ise kurduğunuz tuzaklara sessizce avınızı beklemeniz yeterlidir. Pompalısı çok güzeldir, atış mesafesi güzel, Makineli tüfeği de hasarı gayet güzel bir silahtır. Biraz yavaş ama verdiği hasar onu kapatıyor.

Beyler Rainbow 6 Siege'de kendime uygun operatör bulamıyorum. Mira ile Frost arasında kaldım. Sizce hangisi?
Anker tarzı (Bomb sidelarda ve open area içinde duran operatörlere denir.) arıyorsan Mira tercihin olsun. Fakat hareketli oynarsan yani üst katlarda dolaşacağım diyorsan Frost al.

Lesion'a sahip değilseniz kesinlikle önce onu alın, şu anda en güçlü defans operatörü. Bu ikisi arasından ise Mira öneririm, Frost'un silahının Fire Rate'i oldukça yavaş ayrıca insanlar artık oyunu öğrendi kolay kolay Frost kapanlarına basmıyorlar.

Geri
Yukarı