Rainbow Six Siege operatör önerisi

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
@Emir M. @Shimada Sensei @Tim @359149 @Ma'at

1607701760886.png

1607701784070.png

Savunanlara ya da saldıranlara operatör önerebilir misiniz? Elimde şu an bunlar var. En iyi operatör hangisi? Gerekirse 25K Nam biriktirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Savunmada Mozzie bana hem agresif hem de sakin bir karakter gibi geliyor. İster C4 ile rakipleri zorlayarak çatışır, ister sakince bir köşeye pusup drone ile rakiplerini bulur ve takımına istihbarat sağlarsın. Piyade tüfeği ve C4 olması büyük bir artı.

Saldırı kısmında Nomad, Lion, Iana ve Zero önerimdir.

Fiyatı ucuz diye Jager aldım ilk. Saldıranlara Nomad ya da NQkk düşünüyorum. Nam biriktikçe sıra sıra alacağım hepsini.
Yanıtlarınız için teşekkür ederim hepinize.

En iyi operatör diye bir şey yok her şey senin oyun tarzına ve aimine bağlı. Lakin her oynayış tarzına uyum sağlayabilen saldırıda; ıana çok iyi diyemem ama daha düşük LVL olduğun için herkesi bitirirsin çok op dokkaebi çok kullanışlı hızlı ve quickplant taktiği ile oynayan bir takımda çok önemli olur zofia bandit trapleri, mute jammeri ve her türlü savunma gadgetlerini kırıyor ve loadoutdaki M762 hibananin type 89 sonrasındaki en iyi silah
Savunma;
Lesion her şekilde oynarsın roam atabilirsin, objektif oynarsın, runout yaparsın ve silahi t-5 SMG bir hayli güçlü.
Smoke çok önemli bana göre yüksek elo düşük elo fark etmez her oyunda lazım olan operatör eğer SMG sprayini tutturuyorsan pompalı ile injure atıp smoke ile bitirmek efsane sonra echo, rook, melusi, mozzie ve bandit çok fazla oynanan operatörler.
Fiyatı ucuz diye jager aldım ilk. Saldıranlara nomad ya da nqkk düşünüyorum. Nam biriktikçe sıra sıra alacağım hepsini.
Yanıtlarınız için teşekkür ederim hepinize.

Nokk oyundaki en boş karakter inan bana silahının verdiği dezavantaj ve nerflenen skill yüzünden çok kötü ona verceğin renown ile git maverick hibana zofia ve jackal gibisinden solo karakter alabilirsiniz.
Nomad ve Maestro. Her zaman oynadığım, silahları ve özellikleri çok güzel 2 adet operatör.

Ya şu nomadi year 4'te öldürdüler ya eskiden claymore airjab kombosu vardı tamamda şu an gerçekten nerfli eskiden çok geriye sıçratiryordu oynayan bilin çok op heroydu. Şu an çok işlevsiz.
Savunmada mozzie bana hem agresif hem de sakin bir karakter gibi geliyor. İster C4 ile rakipleri zorlayarak çatışır, ister sakince bir köşeye pusup drone ile rakiplerini bulur ve takımına istihbarat sağlarsın. Piyade tüfeği ve C4 olması büyük bir artı.

Saldırı kısmında nomad, lion, ıana ve Zero önerimdir.

Mozzienin SMG yi oynarsan başka silahtan zevk almazsın aldıysan dene derim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı