Rainbow Six: Siege operatör önerisi

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller, ekipçe uzun zaman sonra başlayacağız. Fakat 5 tane savunma 5 tane atak operatör mainlemek istiyorum ama kararsız kaldım. Defansta iki site arasında dolaşarak destek sağlıyorum sabit pusucu değilim yani defansta, atak da ise takımdan ayrı olmamaya çalışırım ve entry değil de genellikle Support oynarım fakat tanklamıyorum yani montagne, Blitz, osa, vb. oynamıyorum buna göre önerilerinizi beklerim teşekkürler Aim'im de ortalamadır ayrıyeten.

Defansta lesion, vigil, ela hücumda iana kesinlikle, dokkeabi, ya da lion veya heal basan operatör vardı ya ismi aklıma gelmedi. Lion un hemen sağında onu seçebilirsin. Oynayış stillerine uygun.

Saldırı icin buck oneririm uzun namlu takarsan pompalısı uzaktan bile cok vuruyor duvarlari kirip gecebilirsin yerleri kirip sıkabilirsin.
Savunma icin alibi olabilir durmadan dolasabilirsin silahi zordur ama ustalasirsan cok güçlüdür Support istersen valkrye olabilir takima info verirsin.

Arkadaşlar teşekkürler buck ara sıra kullanıyordum main olarak maverick ve birkaç tane daha op. Seçtim jager zaten oynuyordum yani değişiklik olsun diye thorn oynamaya başladım fakat silahı zor ama teşekkürler herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı